Universal Nutrition Animal Pak

Universal Nutrition Animal Pak - diskuze k produktu

Multivitamíny

Universal Animal Pak - komplexní zdroj vitamínů a minerálů

Universal Animal pak obsahuje nezbytné minerály a vitamíny v mega dávkách. Je obohacen o komlex aminokyselin, rostlinné extrakty, doplňuje stravu o nezbytné složky. V roce 2006 i 2007 byl oceněn prvním místem SUPLEMENT AWARDS na bodybuilding.com v kategorii multivitamin roku !

Charakteristika řady výrobků ANIMAL

Umíte zkombinovat jednotlivé složky prostřednictvím 10 různých výrobků tak, aby vznikla harmonická, přesná a dostačující denní dávka? Díky Animal Flex nemusíte namáhat hlavu a hledat informace. Přesně složené balíčky zaručí, že neuděláte chybu ve svých propočtech a učiníte pro své tělo vše, co můžete.

V 90. letech vědci zjistili, že ideálním způsobem, jak suplementovat vrcholové sportovce, vzpěrače a všechny atlety světové třídy, je podávat jim již předem přesně sestavené balíčky tablet a kapslí všech potřebných látek. Po pár letech výzkumů přišel první z takovýchto komplexních řešení z výrobních linek firmy Universal Nutrition - Animal Pak. Od té doby je stále jedničkou a nejlépe prodávaným suplementem se zkompletovanými balíčky na světě.

Se svými příbuznými, výrobky Animal Test, Animal Pak, Animal Nitro, Animal M-Stak a Animal Pump se stal nejoblíbenějším prostředkem mezi kulturisty, kteří drtí své svaly tvrdým a intenzivním tréninkem.

Celkem dotazů
9
11 odpověď
Dobrý mate tohle originální ?
Dobrý den, Jane, jedná se o originální produkt značky Universal. Přeji pěkný den
Dobrý den,můžem mít tenhle produkt vliv na mírně zvýšené jaterní testy??(konkrétně ALT) v dávkování 2až3paků každý den ??
Hezký den, zvýšené hodnoty jaterních testů u ALT jsou u silových sportovců poměrně časté. Mohou být spojeny s náročností tréninku, kdy intenzivní rozpad svalové hmoty při výkonu způsobuje právě následné zvýšení hodnot u ALT. Zkuste tedy upravit trénink směrem k nižší intenzitě a objemu, a po 14ti dnech jaterní testy opakovat. S produktem Animal Pak by tato "anomálie" neměla být v žádném případě spojena.
Zdravím, kdy bude Animal Pak opět dostupný?
Dobrý den, produkt je na cestě a zítra jej naskladníme. Přeji krásný den.
Prosím vás, v rámci úspory času bych se chtěl zeptat, který z těchto dvou výrobků je komplexnější. Scitec Jumbo Pak 44 sáčků nebo Universal Animal Pak 44 balíčků? Jsou stejné dávky, cena je víceméně taky stejná, jde mi spíš o to, jestli u některého z výrobků se dá lépe prokázat kvalita surovin a zpracování a případně výhody nebo nevýhody obou výrobků v porovnání.
Zdravím, výrobky jsou srovnatelné. Osobně bych asi volil raději Universal, ale je to hodně subjektivní spíše pocitové doporučení.
Dobrý den, budu teď trénovat dvoufázově a chci se zeptat, zda je v tomto případě brát více vitamínů? U Animal Pak je myslím i 2 sáčky denně. A co je podle vás lepší, AP nebo ten multivitamín od MP Arnold serie?! Děkuji
Zdravím, těžko říct, oba dva produkty mají tak široce rozsáhlé složení, že objektivně říci který je lepší lze jen velmi těžko, oba dva by měly být ale slušné. Pakliže jste velmi fyzicky vytížen, pravděpodobně je vhodnější brát větší dávkování. Dost záleží na Vašem celkovém denním příjmu mikronutrientů ze stravy (zejména zelenina a ovoce).
Dobrý, zeleninu a ovoce teď moc nejím a i tak pochybuji o kvalitě. Takže zkusím ty 2 baíčky denně. Jak dlouho bych to mohl brát? Plánuji dvoufázové cvičení tak na 4-5 měsíců. Děkuji
Osobně bych zkusil například měsíc, pak měsíc pauzu, pak měsíc znovu nasadit, mezitím bych bral buďto třeba jenom 1 sáček, nebo zvoli nějaký levnější !udržovací" multivitamín, třeba multi phyto nutrient complex od Viridianu nebo Nexgen Pro.
Dobrý den, chci se zeptat zda.li byste mi doporuci uzivat soucesne s timto pripravkem i BCAA nebo to neni nuttne kdyz jsou obsazeny v totomto pripravku. Dekuji.
Produkt obsahuje pouze leucin a valin a to ve velmi malém množství. Paklize chcete uzivat BCAA (predpokladate, ze jsou do Vasi diety vhodne), doporucuji se poohlednout po samostatnych instatnich BCAA (Cellucor, SAS, Nutrend, PHP atd.).
Kdy bude opět dostupné ?
Dobrý den, počítáme s naskladněním ještě před Vánocemi. Jakmile zboží dorazí ihned bude upraveno na eshopu
Dobrý den, není lepší toto brat až po cvičení?
Denní doba není dle mého názoru u tohoto doplňku příliš relevantní, avšak lze doporučit řídit se dle doporučení výrobce.
Dobrý den, chci se zeptat, kdy a zda vůbec budete mít tento produkt naskladněn. Děkuji.
Dobrý den, v tuto chvíli bohužel nejsem schopen na tuto otázku odpovědět. Máme nějaké informace, že snad okolo 10.10.2012 bychom mohli pár kusů dostat, není to ale jisté.