10
zodpovězených dotazů
Ahoj, chci se zeptat. Jeden sáček denně stačí na to, abych nemusel pak po zbytek dne řešit další podobnou suplementaci? A jen maximálně si zobnul ovoce, zeleninu? Jak to u tohoto produktu je se zatížením ledvin? Každému sportovci dostávají ledviny řádně zabrat. Jaká je zde šetrnost při porovnání s organickou stravou?
Ahoj, ano, při dávkování 7g (1 odměrka) ve spojení s běžnou stravou, ti krásně pokryje všechny potřebné vitamíny a minerální látky. Co se týká zatížení ledvin, vůbec nemusíš mít u tohoto produktu obavu :-)
Dobrý mate tohle originální ?
Dobrý den, Jane, jedná se o originální produkt značky Universal. Přeji pěkný den
Dobrý den,můžem mít tenhle produkt vliv na mírně zvýšené jaterní testy??(konkrétně ALT) v dávkování 2až3paků každý den ??
Hezký den, zvýšené hodnoty jaterních testů u ALT jsou u silových sportovců poměrně časté. Mohou být spojeny s náročností tréninku, kdy intenzivní rozpad svalové hmoty při výkonu způsobuje právě následné zvýšení hodnot u ALT. Zkuste tedy upravit trénink směrem k nižší intenzitě a objemu, a po 14ti dnech jaterní testy opakovat. S produktem Animal Pak by tato "anomálie" neměla být v žádném případě spojena.
Zdravím, kdy bude Animal Pak opět dostupný?
Dobrý den, produkt je na cestě a zítra jej naskladníme. Přeji krásný den.
Prosím vás, v rámci úspory času bych se chtěl zeptat, který z těchto dvou výrobků je komplexnější. Scitec Jumbo Pak 44 sáčků nebo Universal Animal Pak 44 balíčků? Jsou stejné dávky, cena je víceméně taky stejná, jde mi spíš o to, jestli u některého z výrobků se dá lépe prokázat kvalita surovin a zpracování a případně výhody nebo nevýhody obou výrobků v porovnání.
Zdravím, výrobky jsou srovnatelné. Osobně bych asi volil raději Universal, ale je to hodně subjektivní spíše pocitové doporučení.
Dobrý den, budu teď trénovat dvoufázově a chci se zeptat, zda je v tomto případě brát více vitamínů? U Animal Pak je myslím i 2 sáčky denně. A co je podle vás lepší, AP nebo ten multivitamín od MP Arnold serie?! Děkuji
Zdravím, těžko říct, oba dva produkty mají tak široce rozsáhlé složení, že objektivně říci který je lepší lze jen velmi těžko, oba dva by měly být ale slušné. Pakliže jste velmi fyzicky vytížen, pravděpodobně je vhodnější brát větší dávkování. Dost záleží na Vašem celkovém denním příjmu mikronutrientů ze stravy (zejména zelenina a ovoce).
Dobrý, zeleninu a ovoce teď moc nejím a i tak pochybuji o kvalitě. Takže zkusím ty 2 baíčky denně. Jak dlouho bych to mohl brát? Plánuji dvoufázové cvičení tak na 4-5 měsíců. Děkuji
Osobně bych zkusil například měsíc, pak měsíc pauzu, pak měsíc znovu nasadit, mezitím bych bral buďto třeba jenom 1 sáček, nebo zvoli nějaký levnější !udržovací" multivitamín, třeba multi phyto nutrient complex od Viridianu nebo Nexgen Pro.
Dobrý den, chci se zeptat zda.li byste mi doporuci uzivat soucesne s timto pripravkem i BCAA nebo to neni nuttne kdyz jsou obsazeny v totomto pripravku. Dekuji.
Produkt obsahuje pouze leucin a valin a to ve velmi malém množství. Paklize chcete uzivat BCAA (predpokladate, ze jsou do Vasi diety vhodne), doporucuji se poohlednout po samostatnych instatnich BCAA (Cellucor, SAS, Nutrend, PHP atd.).
Kdy bude opět dostupné ?
Dobrý den, počítáme s naskladněním ještě před Vánocemi. Jakmile zboží dorazí ihned bude upraveno na eshopu
Dobrý den, není lepší toto brat až po cvičení?
Denní doba není dle mého názoru u tohoto doplňku příliš relevantní, avšak lze doporučit řídit se dle doporučení výrobce.
Dobrý den, chci se zeptat, kdy a zda vůbec budete mít tento produkt naskladněn. Děkuji.
Dobrý den, v tuto chvíli bohužel nejsem schopen na tuto otázku odpovědět. Máme nějaké informace, že snad okolo 10.10.2012 bychom mohli pár kusů dostat, není to ale jisté.