Detox skladu! Před 4 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Vemoherb ECA

Vemoherb ECA - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

VemoHerb ECA - přírodní náhrada za ilegální ECA stack

Pre-workout VemoHerb ECA od bulharského výrobce Vemo kombinuje termogenní složky kofein, salycin a synefrin z přírodních zdrojů v ideálním stechiometrickém poměru 20:1:1. Přípravek je vhodný zejména pro sportovce, kteří chtějí podat maximální výkon a zvýšit svůj energetický výdej při tréninku. Účinné látky pomohou navýšit termogenezi v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie) a tím zvětšit energetický výdej.

VemoHerb ECA je přírodní alternativou silného, ale ilegálního přípravku "ECA Stack".

VemoHerb ECA v bodech:

  • kombinace přírodních termogenních stimulátorů
  • kofein : synefrin : salycin (20:1:1)
  • prověřeno vrcholovými sportovci a atlety
  • vhodné pro vegany
Celkem dotazů Celkem dotazů
4
4 odpověď
Aaron
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné užívat tento spalovač před atletickým tréninkem. Děkuji předem za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Ano, možné to je.

Ondra
před 4 lety

Dobrý den, velice mě zaujal tento spalovač, ale nemohu se rozhodnout mezi tímto a Infinite Labs Final Cutz. Co byste mi doporučil z těchto dvou ? Popřípadě nějaký jiný. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Těžko jednoznačně určit, ale Final Cutz má komplexnější složení, asi bych jej sám upřednostnil.

Karolína
před 5 lety

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,zda tento spalovač může nějak ovlivnit hladinu jednoduchých tuků (triacylglycerolu). Používám ho teprve 3 týdny a jsem spokojená,ale v průběhu mi byla vzána krev na testy a tato hladina byla zvýšená. Mockrát děkuji na odpověď

Mgr. Jan Caha - eshop.aktin
před 5 lety

Hezký den, užívání spalovačů tuku způsobuje vyšší využití tukové tkáně pro pokrytí energetických potřeb. Z tukových buňek se uvolňují mastné kyseliny a TAG, které poté putují krví ve vyšší míře a jsou postoupeny dalšímu zpracování (ideálně ve svalových buňkách - v mitochondriích). Hladina tedy může být zvýšená.

mira
před 6 lety

zdravim,je mi 34 let let a musim řict že zvladat namahavou praci a fitko neni žadna sranda,proto jsem si koupil eca.Pišou tam berte jednu tabletu před treningem,ja chodim cvičit asi v 15:30,dal jsem tabletu a po chvilce jsem poznal probuzeni,jenže v noci ato po trenigu jsem nemohl zavřit oči.proto uživam ecu hned rano,at mam možnost večer usnout,chci jen řict že podle mě to je dost silne, asi tim množstvim kofeinu.Možna to na každeho pusobi jinak ale na mě to pusobi dost a to mam nějaky zaklad a vahu 94kg....

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Jedna kapsle obsahuje 200mg kofeinu, coz je samo o sobe mnozstvi, ktere uz byva vetsinou dost citit. Doporucuji to, co jiz nyni delate. Jit cvicit rano, na lacno, staci treba pit nejaky aminokyselinovy napoj, nebo si ho dat tesne pred a vyzivu byste mel mit jakz takz pokrytou. Po jiste dobe by mela na stimulanty vznikat pomalu jista tolerance, takze by Vas mel ten kofein pomalu nechat spat i pri vernim cviceni. Obecne doporucuji ne jak 6 - 8 hodin pred spanim kofein davat, abyste bez rpoblemu usnul, nicmene tyto veci jsou celkove dost individualni zalezitosti.