Vemoherb Tribulus Terrestris - diskuze k produktu

Celkem dotazů
49
60 odpověď
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda po vysazení tribulus či kotvičníku čaje může dojít k nějakým potížím např. hormonálním nebo se hladiny urovnají pouze do menších hladin než s užíváním? Dkěuji
Dobrý den, nemusíte mít obavy, hladiny hormonů se po zanechání užívání automaticky vrátí do původních hodnot. Hezký den.
Dobry den, Ake je pouzite farbivo pre kapsule ? V zlozeni ani na etikete vyrobku sa to neuvadza. Ale kapsule su modre.
Dobrý den, čekáme zde na vyjádření výrobce, prosíme o strpení. Děkujeme.
Dobrý den, dle výrobce se pro zabarvení používají různé koncentrace oxidu titaničitého - E171. Hezký den.
Dobrý den, objednal jsem si od Vás 2 balení Vemoherb Tribulus a v každém balení mají kapsle jinou barvu - v jednom modré, v druhém bílé, nevite proč ?:)
Dobrý den, jedná se o odlišnou várku produktu, starší šarže mají bílou barvu kapslí a nové modrou. Nejdedná se o žádnou závadu na produktu. Děkuji za pochopení.
Zdravím Vás. Chci si jen upřesnit, jak nejlépe užívat tribulus. Od výrobce se uvdádí, že by se mél dávkovat 2-3 krát během dne. V suplementačním plánu pro objem máte napsáno, že se bere na noc před spaním 3-5g. Jak a kdy je tedy nejvehodnější dávkování?...
Hezký den, ideální je přípravkem podpořit vaše nejvyšší vlny produkce přirozeného testosteronu, které se zvyšují v návaznosti na trénink (po něm) a nebo před spaním a ráno po probuzení. Doporučujeme tedy využít tu noční vlnu a užívat 3-5 g těsně před spaním.
dobrý den potrebuju vasi radu beru creatin muscle pharm druhé baleni a ted chcu pauzu nebo spis musim asi mit pauzu tak hledám nejakou náhradu během mesicni pauzy s creatinem pokud je tedy nutná to je má první otázka. druhá otázka je zda by tribulus castecne mohl nahradit creatin co se týče výkonu a síli při bojovém sportu co se týče MMA
nebo takhle co by mohlo alespoň castecne pomoct s lepsim vykonem jako creatin
aby se mi to hodilo k muscle pharm assault a bcaa
Tribulus je spíše pocitovou záležitostí, ale ano, mohl by Vám pomoci při tréninku, nejedná se však o substanci přímo ovlivňující fyzickou sílu tak, jako např. kreatin. Zařadit jej samozřejmě můžete, funkčnost však je dost individuální odvíjející se od mnoha faktorů. Za sebe bych Vám doporučil se zejména soustředit na výběr a pravidelné dávkování kvalitního proteinového přípravku + dbát na pestrou stravu s důrazem na kvalitu surovin. Těch dalších doplňků je mnoho, ale vše se odvíjí od základu - stravy. Tu je možné oživit o nějaké ořechové máslo/ořechy, ovesné vločky, palačinkové směsi. Z doplňků dalších je pak možné zařadit aminokyseliny, glutamin, hmb, multivitamín, nitráty, citrulin/arginin/agmatin.. Je toho mnoho, vesměs tyto látky ale bývají obsaženy v pre-workoutech, bohužel však často v nedostatečném množství.
Dobrý den chci se zeptat zda můžu tento výrobek užívat dohromady s MusclePharm New Assault a SizeAndSymmetry Creatine Creapure 500g předem děkuji za odpověď.
Ano můžete.
Jake ma tribulus pozitivni ucinky pro zeny?
Zdravím,chci se zeptat kdy a jak to dávkovat,všude se píše 3x denně ale mám to brát na lačno s jídle nebo po jídle?Předem děkuji za odpověd.
Těžko odpovědět jednoznačně, ale většinou se spíše doporučuje brát Tribulus na lačno, avšak velmi pravděpodobně lze dávkovat bez problémů i s jídlem.
Dobrý den chci se zeptat zda tento Tribulus má velký vliv v předepsaném dávkování na mužské libido a zda je to ověřeno?a je možnost kombinace Tribulus plus BCCA a protein od Reflexu?děkuji za odpověd
Zdravím, ano u Tribulu je ověřen kladný vliv n amužské libido. Kombinace s BCAA a proteinem od Reflexu je určitě možná.
Tribulus mě byl doporučený že mě pomůže s tenisovým loktem.Je mě 42 let, hodně jsem sportoval a posiloval. 7 let mám problém s tenisovým loktem, na operaci nechci.Ted jsem začal pracovat jako stěhovák v zahraničí a loket se dost ozývá. Je pravda že mě může pomoci? Případně jaké dávkování? Při mé fyzicky namáhavé práci pomůže i jinak?? děkuji Jaroslav
Zdravím, Tribulus nemá žádný přímý účinek na Vámi popisovaný problém. Doporučuji vyhledat a poradit se o léčbě s kvalitním lékařem v příslušném oboru.
Děkuji
Dobry den, asi hodinu pred spanim si davam tvaroh s jogurtem. Mohu(mam) tribulus uzivat po tomto jidle, nebo tvaroh(mleko) bude netralizovat ucinek tribulusu a mel bych po dobu uzivani tribulusu zmenit druhou veceri, nebo davat tribulus az pred spanim, tedy asi za hodinu po tvarohu? Dekuji
Zdravím, snažil jsem se k tomu najít nějaké informace, ale bez úspěchu. Pravděpodobně jde o nějakou novou vyhlášku, pokusím se zjistit více.
Pozor vsem, podle statni zemedelske a potravinarske kontroly tento vyrobek obsahuje nebezepcnou latku ! -přítomnost nepovolené látky 1-dehydroandrostenedion v množství 0,103 mg/kg
Dobrý den, děkujeme za poznatek ke kauze saré cca 4 měsíce, kdy celorepublikově proběhla razie na výrobky obsahující Kotvičník. Vemoherb byl sice mězi pozitivními vzorky, ovšem jako jeden z mála udělal opatření azměny ve výrobě tak, aby se toto již neopakovalo. To se lze dočíst v přiloženém rozboru v popisu, doporučím tedy prostudovat i jiné materiály než jen stránky SZPI, kde již bohužel informace o nezávadnosti následně uváděny nejsou.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Má smysl brát tento tribulus ve 24ti letech? Doporučil mi ho trenér do objemové fáze.. Předem děkuji za odpověď.
To záleží, efektivní být může i v nižším věku, záleží na více faktorech. Obecně ale Tribulus nemá přímý vliv na růst svalové hmoty, spíš jde o psychickou stránku tréninků. V tomto směru bych se podíval raději po DAA, která má narozdíl od Tribulusu ověřený pozitivní vliv na hladinu testosteronu.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to z dávkováním vím že 2-4 kapsle denně podle hmoty, ale jak to je v treningovy a netreningovy den? A před treningem nebo po treningu? děkuji za odpověď.
V tréninkové i netréninkové dny kdykoliv během dne.
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je možné brát Tribulus s BSN Nitrix? Diky za odpověd.
Ano, tato kombinace je možná.
Dobrý den, existuje nějaký podobně silný tribulus, respektive případná náhrada tohoto? Děkuji.
Zdravím prozatím o náhradě nevíme. Nadprůměrně vysoký obsah protodioscinu by měl mít i Tribestan, nicméně ten je teď také nedostupný.
Dobrý den kdy bude opět skladem ?děkuji
Dokud se nevyřeší problematika v rámečku na začátku popisu produktu.
Má Tribulus aj nejaké negatíva? Myslím tým -kedy sa vyslovene neodporúča? / Obličky, diabetes, trombóza ap../ Pri ktorých liekoch by mohol v kombinácii s tribulus nastať problém? Napríklad kombinácia varfarín +tribulus ! O tom sa nikde nič nedozviem.
Hezký den, tak jak píšete, vědecké studie a testy se bohužel na kombinace léků a suplementů nedělají. S jistotou Vám tedy nemůžeme tvrdit, že daný suplement má tu a onu kontraindikaci. Stejně tak negativní účinky nejsou známy, právě proto se jedná o volně prodejný doplněk stravy a nikoliv léčivo. S pozdravem Mgr. Jan Caha
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, je mi 17 let a přemýšlel jsem o tomhle produktu, vím, že by se to mělo brát až později, protože v mém věku problémy s testosteronem nemám, ale chtěl bych se zeptat, jestli po tomhle tak jako člověk "dospěje", jelikož vypadám spíše ještě tak na 15, tak jestli by mi to nějak pomohlo s tím vzhledem ( třeba jestli to podpoří růst vousů atd...)
Tribulus nemá prokázané žádné jiné účinky krom podpory libida a erekce, takže nikoliv, s růstem vousů Vám téměř jistě nijak nepomůže. Avšak být Vámi, zahodil bych veškeré obavy. Zcela běžně se rychlost i začátek těchto jevů individuálně liší a ve Vašem věku máte ještě spoustu času na plný projev různých hormonálních procesů typických pro dospívání.
Dobry den, chci se zeptat, jestli mohu kombinovat tento tribulus s BCAA extreme pure a CEE ? Diky
Můžete.
Dobrý večer chtěl bych se zeptat.Když bych to chtěl užívat na podporu libida před sexualní aktivitou stačilo by dát třeba 10tbl před sexem nebo se musí brát každý den třeba 12tbl???Budu velice rád za vaší radu a rychlou odpověd.
Tribulus je třeba brát pravidelně, účinek se dostavuje postupně (po cca dvou dnech byste již měl pozorovat změny) a trvá v průběhu celého období, kdy jej užíváte.
Dobrý den chtě bych se zeptat když se t bere na lačný žaludek jak to ám brát???beru 1ráno 1 před tréningem a 1 než jdu spát.Před tréningem mam hodku před protin 80% a pak 30minut před 5g argininu 1tribulus 1vit C 5g cratinu nbude vadit když mam v sobě ten protein???
Dobrý den, nebude.
Dobrý večer Chtěl bych se zeptat zda to to mohu do diety???Beru denně BCAA,aminokyseliny,Creatin ethyl ester ted budu zapojovat ještě grenade a ještě protein.Chtěl bych se zeptat zda je možné ho zařadit.Je mi 24 181výška 107kg váha.Jídelníček chvalitebný.Děkuji za odpověd
Ano, tribulus lze přidat do Vaší suplementace.
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možné užívat společně s tímto Tribulusem BCAA 2:1:1 Pure Free Form či Protein Professional WPC 80 značky EXTRIFIT ? Děkuji za Odpověd
Ano, všechny 3 výrobky lze kombinovat.
Dobrý den, rád bych věděl, zda má smysl tribulus používat ve 20 letech? Díky
Těžko určit, pakliže máte problém s nízkou hladinou testosteronu, což může být vrozené, Tribulus by Vám mohl pomoci, v opačném případě bych ještě pár let s užíváním počkal.
A předpokládám, že onu hladinu může určit pouze lékař. Ještě jedna, možná dost hloupá, otázka. Naní u tribulu riziko, že po jeho vysazení se Vám sníží hladina (produkce) testosteronu, tak jako u steroidů?
ne
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli má smysl ve věku 16 let užívat tribulus? nebo kdy je vhodné začít užívat tribulus?
Dobrý den, v takto nízkém věku je pro Vás Tribulus prakticky zbytečnou investicí.
Měl bych jednu otázku. Je mi 17 let, měřím 181 cm a váhu mám 95 Kg, aktivně se vjenuji kulturistice a měl bych otázku, jestli je tribulus pro mě zbytečný nebo ne. Děkuji za odpověď
????
Dobrý den, v takto nízkém věku je pro Vás Tribulus prakticky zbytečnou investicí.
Zdravím,zajímalo by mně zda je možné kombinovat tento přípravek s NITRIXEM?
Ano, je.
Zdravím, je možné spolu brát Tribulus-bulharský a Kreatin-ATP Nutrion monohydrát ? Je mi 47let. Diky za odpověd.
Ano, je.
Chtěl jsem se zeptat jestli mužu brat současně toto a kreatin monohydrat.
Ano, můžete.
zdravím, chcem sa spýtať je premna vhodný tribulus v 19 rokoch?? som v diéte momentálne
Vzhledem k Vašemu věku bych investoval do jiných suplementů, to ale neznamená, že na Vás nebude dobře tento tribulus fungovat. Můžete zkusit, nechám na Vás. Záleží také, co si od tohoto výrobku slibujete.
Dobrý den,mám dotaz ohledně dávkování 1 balení mě asi nevyjde na tu 8 týdenní kůru když tam je 90 kapslí a denně mám užívat 6 kapslí?:) díky:)
Ano, tušíte správně. Pokud chcete využít benefitů 8 týdenní kůry, je potřeba koupit více kusů balení.
Chtěl jsem se zeptat jestli je dobry kombinovat s Amix Kre-Alkalyn nebo počkat až se vybere tribulus. a dat tam pouzu a kdyžtak jak dlouho.děkuji
Tyto dva produkty se mohou klidně užívat současně.
Dobrý den, Rád bych s Vámi konzultoval svou následující úvahu. Jedná se mi o srovnání Extrifit BULGARIAN TRIBU 90% vs VemoHerb TRIBULUS TERRESTRIS. Protože se mi jedná o zvýšení hladiny testosteronu, na což má rozhodující vliv protodioscin, jako srovnávací hledisko volím obsažené množství tohoto saponinu. U VemoHerbu, který beru jako současný nejlepší prostředek pro zmíněný účinek, je to jasné, každá 200 mg kapsle obsahuje 60% protodioscinu, tj. 120 mg. Ale jak je to u Extrifitu? Ten obsah protodioscinu na lahvičce neudává. Dle vaší stránky (http://aktin.cz/anabolizery-a-no-doplnky/bulgarian-tribu-90-extrifit) i stránky Extrifitu (http://www.extrifit.cz/eshop-anabolizer-bulgarian-tribu-90.html) zpracovává Extrifit totožnou surovinu. Stejná rostlina vypěstovaná ve stejném prostředí a, předpokládám, i stejně ošetřovaná. Jen způsob extrakce účinných látek je odlišný. Extrifit ústy Pavla Vacka udává (viz odpověď ze 4.10.2011 v diskusi k výrobku na stránce http://www.extrifit.cz/eshop-anabolizer-bulgarian-tribu-90.html), že každá 500 mg kapsle obsahuje 180 mg protodioscinu, tj. 40%. Pak už je srovnání snadné. U VemoHerbu dostanu za 675,- Kč 10.800,0 mg protodioscinu, tj. 62,50 Kč/100 mg a u Extrifitu dostanu za 406,- Kč 21.600,0 mg stejné látky, tj. 18,80 Kč/100 mg. U VemoHerbu tedy zaplatím za stejnou účinnou látku téměř 3,5 krát vyšší sumu. Pak asi nemá moc smysl kupovat kvalitní a značkový leč předražený tribulus od VemoHerbu, nemám pravdu? Je, prosím, tato úvaha správná? Vítek
Přepošlu Váš dotaz ditributorovi, ale z referencí které se nám dostávají, vede nade všemi tribulusy u nás volně v prodeji Vemoherb modrý tribulus a Tribestan. Máme ohlasy i na Extrifit, nicméně spíše negativní, ale tím nechci říct, že je špatný, sám jsem ani jeden nezkoušel, ale kolega ano, nebylo jich málo a Vemoherb říkal, že je nesrovnatelný. Ono je to celkově složitější, ale jak říkám, optám se Vám dovozce, on určitě k tomu bude něco mít :-).
Dobry den, Dekujeme za vas dotaz. U obou produktu je nutne vychazet z toho, ze zavazny je vzdy udaj na etikete produktu, pokud dany produkt bude protodioscin ve vyssim procentu obsahovat, vyrobce se tim samozrejme rad pochlubi, protoze se nejedna o levnou zalezitost, na rozdil napr. od levneho cinskeho tribulus terrestris extraktu z obsahem celkovych nic konkretniho nerikajicich saponinu. Takze navod je v tomto ohledu jednoduchy: udaj na etikete zavazuje vyrobce ke garanci obsahu uvedene latky, coz znamena, ze Vemo Vam vam garantuje 60 procent, Extrifit negarantuje v ramci protodioscinu nic. Ja bych k tomu jenom dodal, ze je dobre duverovat, ale vzdy si informace zkuste co nejvice overit z relevantnich zdroju, dulezite je i zvazit jednotlive argumentace.
Návod je jasný. Děkuji za Vaší odpověď.
už vidím odpověď - níž k podrobnějšímu dávkování tribulusu,ale i tak dík.
Nemáte za co :-).
Dobrý den,mám dotaz na dávkování VemoHerb Tribulus a Ecdosterone - dle popisu je dávkování jasné,ale není psáno jestli se dávkují na lačno-během jídla -po jídle ? Před-během-po cvičení ? V 5-8týdnu společně nebo odděleně ? Děkuji za podrobnější popis užívání... . Tom.
Je to víceméně jedno, funkčnost by to ovlivnit nemělo, ale Tribulus je jedna z těch látek, které se berou s jídlem, eliminuje se tím nepříjemný pocit v ústech/říhání, které může Tribulus na lačno vyvolat.
Dobrý den,mám dotaz na doplňky výživy typu TRIBULUS , ECDYSTERONE , METHOXY 7....a jiné podobné na sílu-které by jste mi doporučil ? Je mi 40 let a jde mi hlavně o sílu v silovém trojboji a když tak i na objem. O libido a sex mi nejde... .Děkuji za odpověď. tom.
Tribulus budete nejvíc "cítit" ono to libido dokáže dělat svoje i v posilovně, úplně bych ho nezatracoval :-). Ecdysterone je poměrně novým suplementem a chtělo by jej asi spíše vyzkoušet, reference jsou na něj dobré, ale je jich zatím poskrovnu. Methoxy-7 se mi nějak extra na papíře nelíbí, ale reference opět kupodivu velmi dobré, tady bych ale viděl vliv placebo efektu.
Je vhodné kombinovat tribulus, Assault,iso whey protein a BCAA? Nebo je tam už něco zbytečný a vyřadil by jste to? Kdy který přípravek užívat?
Pokud se snažíte držet vyrýsovanou atletickou postavu, je tato kombinace dobře zvolená.
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je lepší ve fázi redukce vhodnější použít BSN Nitrix AVPT, nebo VemoHerb Tribulus Terrestris. Jde mi jen o redukci tuku, přírůstek(zkvalitnění) svalové hmoty mi nevadí,jde mi o co nějvětší sílu na nejnižší možnou hmotnost v rámci tělesné možnosti. A jaký zvolit spalovač, mám v plánu MUSCLEPHARM SHRED MATRIX.Nebo žádný ze zmíněných anabolizérů při redukci nebrat? Předem děkuji za odpověď.
Síla vám tak jako tak půjde dolů, ale Tribulus by mohl v této fázi být efektivním pomocníkem. Spalvoač klidně vyzkoušejte právě Shred Matrix, jsou na něj dobré reference. Lze si také pomoci nějakým NO bez stimulantů např. Epic, nebo nebo CarnoCre.
Je lepší na redukci Shred Matrix nebo Trec ClenBurexin k obojímu bych asi ještě přidal Synephrine. A co ten Nitrix AVPT,ten není vhodný při redukci? Nebo je lepší pří objemovce,nebo je celkově na prd a je něco lepšího? Třeba i při objemovce,ne jen při redukci..
Do Nitrixu bych ja osobne nesel, je drahy a profil je prinejmensim krajne zastaraly. Volil bych radeji pre-treninkove NO, udela vam daleko vetsi sluzbu /Assault, C4, Juggernauty/Nano Vapor apod.. Co se tyce spalovacu, oba dva jsou dobre. Clenburexin ma silnejsi stimulacni ucinek. Shred ma pozvolnejsi nastup a osobne jsem byl velmi spokojen. K obojimu jak rikate je mozne davkovat synefrin pro zvyseni ucinnosti.
je to pro ženy nevytváří to testosterony ?
Tribulus může mít u žen pouze opravdu minimální vliv na růst hladiny testosteronu. Na druhou stranu stejně jako u mužů podporuje libido, může zlepšit regeneraci a má antidepresivní účinky.
Je mi 23 let, je vhodné užívat tento doplněk v mém věku nebo až díl,má to cenu? Je vhodný na objemový trenink? Díky.
Je to individuální, ale v tomhle věku už bych pravděpodobně užívání Tribulus Terrestris minimálně vyzkoušel a uvidíte sám. Měl byste jej poznat. Na objemový trénink je vhodný.
Dobrý den, po přečtení popisu tohoto tribulu,( proč je právě bulharský tribulus účinný) jsem pochopil, proč ostatní tribuli z jiných částí světa, nejsou tak účinné jako tento. Rád bych se ale zeptal jaký je rozdíl mezi tímto produktem a produktem Bulgarian Tribu od Extrifitu, když se podle Vašich stránek jedná o pravděpodobně spolehlivou značku a země původu je také Bulharsko.
Prectete si prvni odstavec. Jde o to, ze obsah saponinu nereferuje o obsahu protodioscinu, coz je prave ten steroidni saponin, ktery zvysuje hladinu testosteronu a Vemoherb ho ma nejvyssi hladinu volne dostupnou ke koupi v CR.
Dobry den , cetl jsem nekolik lekarskych studii a docetl jsem se ze tribulus nema pred 25 rokem zivota zadny ucinek ze se to pry neprojevy . Ale spoustu sportovcu zejmena silovych sportovcu si testosteron zvysuje klidne ve 20 letech. Jak to tedy je ? Dekuji za odpoved.
Na tuto otazku neexistuje jednoznacna odpoved. Hladina testosteronu muze byt vzhledem k vysi veku velmi ruznoroda. Jsou jedinci, kteri trpi nizkou hladinou testosteronu jiz v pubertalnim veku, kdy by mel byt testosteron v organizmu na prirozenem vrcholu a samozrejme naopak. Dost je i takovych, kteri jsou neco mezi a muze jim pripravek i v pomerne nizkem veku 20ti let pomoci. Ucinky Tribulus Terrestris jsou vsak znatelne i psychicky, zvysuje sebevedomi, psychickou pohodu, vyrovnanost, muze ale i snizit hranici k vyvolani agrese v dusledku vyssiho sebevedomi, zvysuje libido, zlepsuje erekci... Tech ucinku je spousta a jsou vetsinou v jiste mire individualni. Abyste ale nejaky ucinek pocitil, doporucim Vam vyzkouset prave Vemoherb, ostatni vyrobci neuvadi obsah protodioscinu, ktery je puvodcem ucinku, obsah saponinu je vedlejsi.
Dobrý den, rád bych věděl jestli je dobré v jedné kůře užívat Tribulus terrestris a Ecdysterone od značky Vemoherb ? Kdy užívat a jestli před jídlem nebo po jídle ? Předem dík za odpověď.
Ještě doplnění k otázce. Je možné či vhodné doplnění o Diosgen ?
Osobně považuji Diosgen za zbytečný. Raději zvyšte dávkování Tribulusu, pokud se Vám bude zdát účinek slabý. Ecdysterone je vhodný kombinovat dohromady s Tribulusem, oba dva doplňky se navzájem při správném užívání doplňují. Co se týče dávkování, doporučuji držet se etikety, nebo popisku na eshopu. Ohledně období dávkování, zkuste ho brát mezi jídly, tzn. delší dobu po jídle a po požití také nechte nějakou časovou prodlevu.
Čus, zkoušel jste to někdo s tim Ecdysteronem? zajímalo by mě o kolik je vyšší účinnost... jestli to za to prachy stojí...
Ecdysterone je poměrně drahý suplement, nicméně zatím nebyl nikdo nespokojen. Jde o specifický suplement, který v kombinaci s Tribulusem od stejné značky má velký potenciál.
Jak to dávkujete? Mám 92kg a podle etikety beru 2-1-2 tablet.
Všeobecně lze doporučit dodržovat dávkování z etikety. Pokud se Vám bude zdát účinnost nízká, což není u tohoto Tribulusu běžné, dávkování navyšte. Ono všeobecně je to dávkování u suplementů na podporu testosteronu poměrně dost individuální záležitostí.
3xdenně 3 tabletky je mazec 10 tabletek tak hodinu před akcí s tím už maj mařky docela problém :-D
beru v kůrách asi rok a nechápu z toho
Vyzkoušel jsme a je to opravdu neskutečný rozdíl, vůbec se to nedá srovnat s Nutrendem nebo Aminostarem. Můžu jen doporučit