45
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda po vysazení tribulus či kotvičníku čaje může dojít k nějakým potížím např. hormonálním nebo se hladiny urovnají pouze do menších hladin než s užíváním? Dkěuji
Dobrý den, nemusíte mít obavy, hladiny hormonů se po zanechání užívání automaticky vrátí do původních hodnot. Hezký den.
Dobry den, Ake je pouzite farbivo pre kapsule ? V zlozeni ani na etikete vyrobku sa to neuvadza. Ale kapsule su modre.
Dobrý den, čekáme zde na vyjádření výrobce, prosíme o strpení. Děkujeme.
Dobrý den, dle výrobce se pro zabarvení používají různé koncentrace oxidu titaničitého - E171. Hezký den.
Dobrý den, objednal jsem si od Vás 2 balení Vemoherb Tribulus a v každém balení mají kapsle jinou barvu - v jednom modré, v druhém bílé, nevite proč ?:)
Dobrý den, jedná se o odlišnou várku produktu, starší šarže mají bílou barvu kapslí a nové modrou. Nejdedná se o žádnou závadu na produktu. Děkuji za pochopení.
Zdravím Vás. Chci si jen upřesnit, jak nejlépe užívat tribulus. Od výrobce se uvdádí, že by se mél dávkovat 2-3 krát během dne. V suplementačním plánu pro objem máte napsáno, že se bere na noc před spaním 3-5g. Jak a kdy je tedy nejvehodnější dávkování?...
Hezký den, ideální je přípravkem podpořit vaše nejvyšší vlny produkce přirozeného testosteronu, které se zvyšují v návaznosti na trénink (po něm) a nebo před spaním a ráno po probuzení. Doporučujeme tedy využít tu noční vlnu a užívat 3-5 g těsně před spaním.
dobrý den potrebuju vasi radu beru creatin muscle pharm druhé baleni a ted chcu pauzu nebo spis musim asi mit pauzu tak hledám nejakou náhradu během mesicni pauzy s creatinem pokud je tedy nutná to je má první otázka. druhá otázka je zda by tribulus castecne mohl nahradit creatin co se týče výkonu a síli při bojovém sportu co se týče MMA
nebo takhle co by mohlo alespoň castecne pomoct s lepsim vykonem jako creatin
aby se mi to hodilo k muscle pharm assault a bcaa
Tribulus je spíše pocitovou záležitostí, ale ano, mohl by Vám pomoci při tréninku, nejedná se však o substanci přímo ovlivňující fyzickou sílu tak, jako např. kreatin. Zařadit jej samozřejmě můžete, funkčnost však je dost individuální odvíjející se od mnoha faktorů. Za sebe bych Vám doporučil se zejména soustředit na výběr a pravidelné dávkování kvalitního proteinového přípravku + dbát na pestrou stravu s důrazem na kvalitu surovin. Těch dalších doplňků je mnoho, ale vše se odvíjí od základu - stravy. Tu je možné oživit o nějaké ořechové máslo/ořechy, ovesné vločky, palačinkové směsi. Z doplňků dalších je pak možné zařadit aminokyseliny, glutamin, hmb, multivitamín, nitráty, citrulin/arginin/agmatin.. Je toho mnoho, vesměs tyto látky ale bývají obsaženy v pre-workoutech, bohužel však často v nedostatečném množství.
Dobrý den chci se zeptat zda můžu tento výrobek užívat dohromady s MusclePharm New Assault a SizeAndSymmetry Creatine Creapure 500g předem děkuji za odpověď.
Ano můžete.
Jake ma tribulus pozitivni ucinky pro zeny?
Zdravím,chci se zeptat kdy a jak to dávkovat,všude se píše 3x denně ale mám to brát na lačno s jídle nebo po jídle?Předem děkuji za odpověd.
Těžko odpovědět jednoznačně, ale většinou se spíše doporučuje brát Tribulus na lačno, avšak velmi pravděpodobně lze dávkovat bez problémů i s jídlem.
Dobrý den chci se zeptat zda tento Tribulus má velký vliv v předepsaném dávkování na mužské libido a zda je to ověřeno?a je možnost kombinace Tribulus plus BCCA a protein od Reflexu?děkuji za odpověd
Zdravím, ano u Tribulu je ověřen kladný vliv n amužské libido. Kombinace s BCAA a proteinem od Reflexu je určitě možná.
Tribulus mě byl doporučený že mě pomůže s tenisovým loktem.Je mě 42 let, hodně jsem sportoval a posiloval. 7 let mám problém s tenisovým loktem, na operaci nechci.Ted jsem začal pracovat jako stěhovák v zahraničí a loket se dost ozývá. Je pravda že mě může pomoci? Případně jaké dávkování? Při mé fyzicky namáhavé práci pomůže i jinak?? děkuji Jaroslav
Zdravím, Tribulus nemá žádný přímý účinek na Vámi popisovaný problém. Doporučuji vyhledat a poradit se o léčbě s kvalitním lékařem v příslušném oboru.
Děkuji