4,6
32 hodnocení

Pro mě jako milovníka sušeného masa je tohle super snack na doplnění bílkovin. Maso je ideálně okořeněné a chutná výborně.

Skvělé maso!

Výborná věc na cesty jako svačina a doplnění bílkovin. Moc dobře okořeněné.

Vilgain Beef Jerky jsou ideální svačina pro každého milovníka masa, kterému jde nejenom o vysoký příjem kvalitních živin, ale také o požitek ze samotného jídla. Ochucení mořskou solí dodává sušenému masu skutečně dokonalou chuť. Oceňuji zejména velmi kvalitní maso plemene Aberdeen Angus, které je chováno na horských pastvinách. Další výhoda je samotná "tuhost" masa, která Vás nenechá sáček sníst tak rychle, což ve výživě považuji za důležitý faktor.

Není to špatné na zahnání hladu, je to teda zátah na čelisti, ale s tím se u sušeného masa počítá :D Možná bych ocenila nějaké další příchutě a jiné typy masa :-) (Třeba krůtí by bylo hodně fajnové)

Miluju jerky, a tyhle jsou fakt skvěleee

Rychlá svačina, dobré doplnění bilkovin

Pořádný kus masa v malém provedení! Skvělý zdroj bílkovin na cestu a chuťově? Jedny z nejlepších jerků ,co jsem měla! Šťavnaté a akorát dochucené!

Chuťově nejsou špatné, ale asi mi nějak nesedí konzistence sušeného masa. Hrozně těžce se to jí, je dost "žužlavé" - gumové a asi to už znovu nepotřebuji. Ale uznávám - má to dost bílkovin a jako rychlosnack je to fajn, ale radši sáhnu po něčem jiném.

Milovníka Jerků určitě nezklamou. Za mne TOP.