Vilgain Coffee Single Origin mletá BIO

4,8
20 hodnocení

Od této kávy jsem neměla velké očekávání, vzhledem k její nízké ceně, kterou převýší i kdejaké tchibo, ale cosi mě lákalo ji vyzkoušet. Teď jsem za to moc ráda. Díky light roastu je káva jemná a má příjemné nakyslé tóny. Za mě určitě stojí vyzkoušet.

Jsem největší miliovník kávy a bez kafe neexistuju! Tahle je prostě skvělá a mám ji doma vždycky v zásobě. Doporučuji vyzkoušet!

Kafe do každé domácnosti! Poměr cena výkon? Fakt supr! Chuťově opravdu skvělá káva.

Kafe je na můj nízký tlak záchrana! Na kofeinu závislá nejsem, ale potřebuju po ránu něco, co mi tlak ustálí, jinak je mi špatně :/ nechci si přidávat zbytečné kalorie cukrem a mlékem, ale zároveň chci aby káva chutnalo. Tato splňuje vše. Nepotřebujete cukr ani mléko a stejně si ji vychutnáte.

Bezkonkurenčně nejlepší káva jakou jsem kdy měla. Už mám doma druhé balení a rovnou si vzala i mamka 😄 stojí za to ji aspoň vyzkoušet 🙈

Vynikající!

Super káva!

Krásná vůně, vysoká kvalita

Káva moc mile překvapila. Chuť je příjemně jemná, trošku po oříškách. Dá se z ní udělat i silnější kafe, když se hodně stlačí. Akorát není moc vhodná na filtrovanou kávu, je hodně jemně namletá.

Skvělá káva! Už nebudu kupovat jinou! Díky za všechny Vilgain produkty! 😍