Vilgain Coffee Single Origin whole beans BIO

4,3
48 hodnocení

Příjemně odladěná chuť. Oceňuji především BIO kvalitu.

Bohužel asi nejhorší káva, co jsem kdy pila...Zrnka byla tak tvrdá, že mi je mlýnek sotva umlel.

Hlavním důvodem proč doporučuji pití kávy v rozumném množství, je kvůli jejímu VLIVU NA ZDRAVÍ ☕️. Každopádně i u kávy vždy bude platit KVALITA na prvním místě, proto musím vyzdvihnout způsob pražení a to LIGHT ROAST (jemné pražení). ⚡️ Káva z takových zrn je lehce kyselejší chuťi, ale často zde najdete větší chuťové spojení. Díky tomuhle pražení dostanete nejen KOFEIN, ale také pestrou směs antioxidantů a nootropických látek. Káva má záruku kvality a to single ORIGIN, díky ní nám je znám původ zrn a to i při jakých podmínkách jsou zrna pěstována. Tuhle kávu jsem si doma velice oblíbil ! Hlavně kvůli její kvalitě, ale taky skvělé vůni a intenzivní chuťi!

Tuhle kávu jsme si doma zamilovali! Intenzivní vůně a ještě intenzivnější chuť!

Lehce pražená a tak i dost kyselá káva s poměrně nevýraznou chutí. Někomu může vyhovovat, pro mě to není úplně to pravé ořechové. Ale za tu cenu je určitě OK

Za tu cenu moc dobré kafe, koupila bych znova

dik. pomohlo
1

kupujte len ak máte radi kyslú kávu :)

Moje oblíbená daily káva. Těším se na každý ráno, až si jí připravím a její vůně mě nakopne do nového dne.

Skvělá káva, vyzkoušeno v chemexu i v moka konvičce. Akorát to balení by mohlo být uzavíratelné.

Od této kávy jsem neměla žádná velká očekávání, pokud jde o kávu, jsem docela gurmán a většinou bývám skeptická ke kávě nepocházející ze značkových (nebo mnou osvědčených) pražíren. Proto jsem byla opravdu mile překvapená, jak dobrá tato káva je. :) Chuťově spíše sladší a jemná, a proto bych ji doporučila všem, co s pitím kávy začínají, protože je neodradí přílišná kyselost. :) Za mě určitě palec nahoru a objednám znovu. :)