Vilgain Coffee Single Origin zrnková BIO

4,6
19 hodnocení

Výborná káva, nepřepálená, chuťově jemná, přijatelná cena.

2

Jemná, nepřepálená káva. Cítím v ní příjemnou chuť oříšků. Není nic lepšího, než si čerstvě namletou kávu vychutnat při snídani, či odpoledním relaxu.

1

Káva je jemná a chuťově výborná 😊 přesně můj šálek kávy 😀👌

1

Palec nahoru za "light roast" - preferuju přípravu kávy přes filtr, a právě proto jsem ji objednala na test. Osobně odzkoušeno přes Aeropress a celkově hodnotím velmi pozitivně. Chuťově je lehce do hořka a celkově méně výrazná (což je možná i škoda). Menší mínus za balení - není uzavíratelné. Za tuto cenu si myslím, že velmi dobré :)

1

Od této kávy jsem neměla žádná velká očekávání, pokud jde o kávu, jsem docela gurmán a většinou bývám skeptická ke kávě nepocházející ze značkových (nebo mnou osvědčených) pražíren. Proto jsem byla opravdu mile překvapená, jak dobrá tato káva je. :) Chuťově spíše sladší a jemná, a proto bych ji doporučila všem, co s pitím kávy začínají, protože je neodradí přílišná kyselost. :) Za mě určitě palec nahoru a objednám znovu. :)

Nejlepší 😋👍

Příjemná vůně , dobrá chut. Nakopávač aka nature .

V pohodě – Káva nijak výrazná, prostě káva. Vadí mi že balení nejde nějak rozumně zavřít, znovuuzavíratelné by bylo lepší.