3,4
3 hodnocení
Velikost
1 hodnocení
Příliš malé
Perfektní
Příliš velké
Doporučujeme koupit o číslo větší velikost

Aktin chápu jako značku, která poutavě motivuje lidi k lepším, zdravějším volbám. Na jejich e-shopu bych tedy očekávala oblečení právě i pro lidi, kteří s cvičením teprve začínají, tudíž nejsou ve skvělé formě. Objednala jsem si více těchto šortek v největší velikosti, ale místo L bych je hodnotila spíše na S. Běžně nosím kalhoty 40-42. Jsou z velmi pevné látky a pruh kolem boků mi spíš připomíná posilovací gumu. Je to škoda, že i lidé, kteří se chtějí ke zdravému tělu teprve dostat, si obecně z Aktin oblečení nemají šanci vybrat.

Příliš malé
Perfektní
Příliš velké
Zakoupená velikost: L
Ahoj Veroniko, děkujeme za tvoji otevřenost ve tvé recenzi, která se týká našeho oblečení. Je nám líto, že tvoje zkušenost s produkty nebyla podle tvých představ, a moc ti děkujeme, že jsi se o svůj názor s námi podělila. Neustále pracujeme na rozšíření naší nabídky a inovaci našich produktů. Naším cílem je, aby se zákazník cítil v oblečení komfortně a sebevědomě. Proto se rádi nad tvojí zpětnou vazbou zamyslíme, a věříme, že si vybereš z našeho sortimentu potravin a suplementů, které ti jistě na tvé cestě k lepšímu já pomohou. Měj se hezky

Skvělý, příjemný, takový ten kousek, který chcete nosit furt🤩 Mám M a je akorát, pokud přemýšlíte nad dvěma velikostmi, doporučuju spíš tu větší, materiál je spíš pevnější, ale stále moc příjemný😊

Na pohled krásné, na těle sedí skvěle, avšak materiál zcela nevhodný na cvičení - na šedé barvě jsou okamžitě vidět mokré fleky na vnitřní straně stehen.

Ahoj Lucie, děkujeme ti za feedback, který nám pomáhá zlepšovat naše produkty 💪🏽. Kraťásky splňují hned několik důležitých aspektů, které od bavlněných produktů očekáváme! Kolekce byla vytvořena z prodyšného materiálu, který ti pomáhá se cítit při aktivitě jako v bavlnce 😊. Celkově jsou tak produkty z této kolekce pohodlné a příjemné. Hezký den 🌸.