4,5
258 hodnocení

Kapsle trochu po něčem smrdí, takže citlivějším asi nebude úplně příjemné je polykat. Jinak skvělé složení za super cenu.

Som veľmi spokojná

Měla jsem ho zatím jen jednou, dvě tablety pro ženu, výška 160cm, váha 52kg. Necítila jsem žádný třes, jako u jiných obdobných produktů, pocení při silovém tréninku bylo přirozenější. Za mě skvělé!

Nejlepší spalovač

Musím velmi pochválit :) Spalovač mě moc překvapil a ohromil jak může zapůsobit. Určitě doporučuju!

Naprosto skvělý :) – Nikdy předtím jsem žádný spalovač nevyzkoušela a upřímně jsem se toho trochu bála, tenhle od Aktinu mě ale hrozně příjemně překvapil. :) Nemám pocit, že dostanu infarkt ani nejsem nijak přehnaně "nahajpovaná". Celkově se mi pak ale vždycky cvičí s větší chutí (hlavně pokud jde o kardio) a domů odcházim zpocená jako blázen. Takže za sebe určitě doporučuji!

Měla jsem vzoreček, takže nemůžu úplně hodnotit efekt při dlouhodobém používání, ale rozhodně nemá žádné nepříjemné vedlejší efekty a trochu nakopne a zahřeje. Plus jakožto studentka farmacie tleskám složení, které dává smysl a opravdu bych předpokládala, že bude efektivní 😉

Za mě neúčinné, efekt nula ani pocitově po chvíli. A to jsem vyzkoušela hodně spalovačů.

Je to možná i v mojí hlavě, ale před běháním mě tak nakopl a pěkně jsem se u toho zapotila. Chvilku mě po něm pálila žáha, ale hned to přešlo. Skvělá věc!

Jako funguje hezky, ale hodně mně pálí po užití žáha, takže už ne ...