4,4
246 hodnocení

Nejlepší spalovač

Musím velmi pochválit :) Spalovač mě moc překvapil a ohromil jak může zapůsobit. Určitě doporučuju!

Naprosto skvělý :) – Nikdy předtím jsem žádný spalovač nevyzkoušela a upřímně jsem se toho trochu bála, tenhle od Aktinu mě ale hrozně příjemně překvapil. :) Nemám pocit, že dostanu infarkt ani nejsem nijak přehnaně "nahajpovaná". Celkově se mi pak ale vždycky cvičí s větší chutí (hlavně pokud jde o kardio) a domů odcházim zpocená jako blázen. Takže za sebe určitě doporučuji!

Za mě neúčinné, efekt nula ani pocitově po chvíli. A to jsem vyzkoušela hodně spalovačů.

Je to možná i v mojí hlavě, ale před běháním mě tak nakopl a pěkně jsem se u toho zapotila. Chvilku mě po něm pálila žáha, ale hned to přešlo. Skvělá věc!

Měla jsem vzoreček, takže nemůžu úplně hodnotit efekt při dlouhodobém používání, ale rozhodně nemá žádné nepříjemné vedlejší efekty a trochu nakopne a zahřeje. Plus jakožto studentka farmacie tleskám složení, které dává smysl a opravdu bych předpokládala, že bude efektivní 😉

Jako funguje hezky, ale hodně mně pálí po užití žáha, takže už ne ...

Není špatný, ale jsou mnohem lepší spalovače

Je skvělý. Hned po prvním použití mi účinkoval - nakopnul mě, zahřál a potila jsem řádně. Spalovače co jsem zkoušela předtím mi nedělali dobře na žaludek, takže jsem byla celkem na vážkách, ale jsem ráda, že jsem do toho zas šla.

Spalovač používám před běháním a zatím mě dohání k těm nejlepším výkonům 😃 Už teď jsme nejlepší kamarádi a určitě se ho jen tak nevzdám 😃👍🏻