Vilgain Fusilli Chickpea BIO, těstoviny cizrnové s vysokým obsahem vlákniny

4,6
99 hodnocení

Skvělá alternativa klasických těstovin, pokud nemáte rádi luštěniny nebo chcete navýšit svůj denní příjem bílkovin. chuťově moc dobré, až mě to překvapilo!

Výborné těstoviny, rychlá příprava.

Těstoviny jsem převařila, takže jsem z nich měla kaši, takže na to pozor, stačí jim opravdu malinko. Chuťově jsem asi očekávala něco mnohem víc

Kupuji opakovaně. Příprava je rychlá, chuť dobrá a zasytí 😊

Cizrnové těstoviny a ty z červené čočky jsou u mě naprostou stálicí! Jsou výborné a jako bonus jsou RYCHLE uvařené. Mají super nutriční hodnoty, takže so super pro ty co hubnou nebo si nějak potřebují dohnat příjem bílkovin a nebo naopak ubrat na sacharidech.

Studuju, takže čas na nějaký velký vaření minimální a nechci do sebe pořád rvát normální těstoviny nebo rýži, takže jsem je zkusila a bomba! Cizrnove, hraskove nebo cockove, všechno chuťově super! Když už kupuju, tak ale min 5 balíčku, rychle mi mizí😂

Nejlepší cizrnové těstoviny co jsem vyzkoušela.:)

Ďalšia rýchlovka! Nie som síce cestovinový typ, aby som relevantne porovnával chuť, ale kúpil som, skúsil som a chutili mi :) Na 100 g majú až 19 g bielkovín a brutálnych 16 g vlákniny! Zloženie jednoduché - BIO cícerová múka. Kto hľadá niečo rýchle a výživné, prípadne rád boostne podiel bielkovín v jedle, toto je dobrá voľba.

Na luštěninových těstovinách nějak extra neujíždím, ale tyhle cizrnový mají velmi zajímavou chuť, ke který se rádi doma vracíme. :)

Z "proteinových" těstovin jsou tyhle nejchutnější. Na 100 g mají 20 g bílkovin, takže už nemusíte přidávat maso. Stačí smíchat s omáčkou (např. rajčatovou), posypat sýrem a máte nutričně plnohodnotný oběd či večeři. A ta porce? DREAM!