3,9
12 hodnocení

Použil jsem ho na guláš a skvěle zvýraznil chuť :)

Life Saving Hack - 1/2 do rizota, 1/2 do polévky a oběd je hotovej o x hodin dřív.

Skvělý vývar do pár minut na stole! Dávkování upravuji podle toho, jak moc chci vývar silný, případně dochutím podle potřeby. Používám i do omáček. A teď na podzim a rýmečkový období v lednici jako když najdeš:)

Bohužel velký zklamání, asi jediný produkt se kterým jsem od Vilgain nebyla spokojená, možná dokonce naštvaná. Bez chuti, v tom poměru který doporučují by to byla úplná břečka.

Ahoj Magdaleno, moc děkujeme za sdílení tvé zkušenosti. Budeme rádi za bližší informace - například jakého receptu jsi se držela při použití našeho vývaru? Vyzkoušej ho třeba jako základ pro ramen https://aktin.cz/miso-ramen nebo do rizota https://aktin.cz/dynove-rizoto-s-kokosovym-mlekem. V kartě produktu jsme uvedli, že dávkování je pouze orientační a velmi záleží na tvé preferenci. Budeme rádi za tvoji odpověď, protože zpětná vazba nám pomáhá vylepšovat naše produkty. Měj krásný den.

Výrobek měl víčko...povoleny.......ostatní výrobky polite.....

Ahoj Aleno, mrzí nás, že ti produkt nepřišel v pořádku. Společně situaci již řešíme na e-mailu. V takovém případě nás neváhej ihned s fotografiemi kontaktovat - podpora@aktin.cz. Pěkný den 😊.