3,9
7 hodnocení

Oceňuji, že jsou vývary méně slané, takže si můžu hlídat obsah soli a nemění mi slanost u vařených jídel. Krásně voní, ředila jsem teda skoro 1:3 a bylo to se špetkou soli akorát, ale u nás máme rádi silnější polévky.

Na tomto výrobku sa mi nepáči, ze ho po otvoreni treba spotrebovať do 3 dni. Moze sa z neho pripraviť az 17 l polievky, alebo pridávať do iných jedál, ale keď som sama nemám šancu spotrebovat ho do 3 dni. Pri objednávani som si tento detail nevšimla.

Ahoj Zlato, děkujeme za tvoje hodnocení. Vývar jsme vyvinuli tak, aby byl opravdu "domácí". Proto v něm nenajdeš žádnou sůl, zvýrazňovače chuti ani konzervanty, a to také ovlivňuje datum spotřeby. Hezký den

Bohužel velký zklamání, asi jediný produkt se kterým jsem od Vilgain nebyla spokojená, možná dokonce naštvaná. Bez chuti, v tom poměru který doporučují by to byla úplná břečka.

Ahoj Magdaleno, moc děkujeme za sdílení tvé zkušenosti. Budeme rádi za bližší informace - například jakého receptu jsi se držela při použití našeho vývaru? Vyzkoušej ho třeba jako základ pro ramen https://aktin.cz/miso-ramen nebo do rizota https://aktin.cz/dynove-rizoto-s-kokosovym-mlekem. V kartě produktu jsme uvedli, že dávkování je pouze orientační a velmi záleží na tvé preferenci. Budeme rádi za tvoji odpověď, protože zpětná vazba nám pomáhá vylepšovat naše produkty. Měj krásný den.