4,3
19 hodnocení

Naprosto jsem předčil svoje očekávání. Hodnotim 10/10. V prášku se preferuju.

93
Doufám, že po zakoupení tohoto the best of the best produktu bude můj pasivní příjem zajištěn na celé tisíciletí pro mé potomstvo. Dále počítám s nárustem mužnosti a přidáním tisíce jednotek pozornosti, které zajistí pro mě a mou rodinu neskonalý blahobyt. Pokud to vše tento produkt zajistí máte mou doživotní přízeň a podporu...

Výborný protein, již po prvním dni užívání jsem dal novou maximálku na dickpress. Používám i namísto nakopávače, stačí se podívat na fotku pana Mikysky a takový nával motivace a energie, který do mě vnikne, Vám nedodá žádný suplement. Chuť hodnotím čtyřmi Revoltami z pěti, vadí mi, že onen banán není v mojí čokoládě. Doporučuji.

35

Velice kvalitní protein, ale kupujte pouze přes můj odkaz aktin.cz/robinvesely Mikýř je multi-level marketing podvodník a po koupi přes něj se mi webovky tady změnily na OVB…

15

Již při čtení popisu produktu mi pocukává krom jiných věcí i můj pravý bicák. Obávám se, co nastane až Mikýře začnu pravidelně užívat!

9

Naprosto doporučuji, již po prvním dni mám citlivější bradavky a místo hlavy mi začíná rašit sukulent. Zázračně jsem přes noc nabral 50 kg a obvod bicepsu se zvětšil o půl metru. Krvácení z konečníku taky přestalo.

8

Produkt jsem si objednal a již druhý den jsem čelil otázkám, zda sypu. Babička mi ho zabavila a tudíž chci objednat další. Bylo by možno zaslat diskrétně v jiném méně nápadném baleni?

6

Díky Mikýři v prášku už po svých chybách nemám pochyby a hned po začátku konzumace jsem získal 20 jednotek pozornosti navíc!

4

Na to, že banánové příchutě nemusím, natož Banánky v čokoládě, které mi tento protein dost připomíná, to není vůbec špatný! Takže pokud máte rádi, již zmíněné banánky v čokoládě, určitě vás tento protein nezklame! Jen se připravte na to, že to bude teda o něco málo sladší, než origoš, což je vzhledem ke složení (a díky tomu maximálně dosažené kvalitě) samozřejmé! :p

3

Velké zklamání, čekal sem daleko víc. 2 hvězdy jen za kvalitní složení.

2

Hodnotím 7 ze 3. Pár vteřin po prvním užití se mi doslova rozcupovala košile, načež se ke mně seběhly kolegyně a začaly na mě sahat. Sáhla si i Pavča, a to nemá ruce. Nemohu se dočkat, až přípravek vyzkouším i orálně!

1