Vilgain Multigrain Bread BIO

4,4
152 hodnocení

Ještě jsem ho ani neotevřela a už byl plesnivý Oprava: byl mi zaslán nový chléb a nemůžu si ho vynachválit. Díky za možnost ho znovu vyzkoušet 🤤☺️

1
Ahoj Markét, moc nás mrzí, že chleba není v pořádku. Aktin superchleba je vyroben z bio ingrediencí, tedy neobsahuje pesticidy, které brání plísním vzniknout. Plíseň se také může objevit, když obal není zcela dobře zatavený, ale toto by se mělo stávat opravdu málokdy. Prosím napiš mi na podpora@aktin.cz a obratem vyřešíme! ;-) Díky
1

Bohužel nemohu posoudit, jak chutná, jelikož mi po týdnu v chlebníku (který je umístěn na suchém, tmavém místě) zplesnivěl. Byl samozřejmě neotevřený a s trvanlivostí do září 2021.

1
Zdravím Kateřino, ozvi se prosím určitě na podpora@aktin.cz - rádi bychom, abys mohla chlebík ochutnat a napsat tak plnohodnotnou recenzi ;-) Superchleba za to určitě stojí!

Dobrý, ale už si ho asi nekoupím – Semínková varianta chuťově moc dobrá, chleba se neláme ani nedrolí. Znám ale i jiné chleby, dostupné v běžném obchodě ta lepší cenu. Co mě ale trochu zamrzelo, že jsem našla na chlebu kousek plísně, na všech 4 plátcích jen v jednom okrajovém místě. Jasný, člověk to urýpne, ale docela mě to překvapilo když trvanlivost je psaná do 25.9.2021 a je únor. A ne, neměla jsem nijak porušený obal a nebyl dlouho otevřený, ukázalo se to hned jak jsem obal rozdělala.

1
Mám to stejně. Objednala jsem si rovnou dva a teď oba s těžkým srdcem vyhazuji :( Stejný datum trvanlivosti, asi byla nějaká špatná várka.
1
Ahoj Vendy, moc nás mrzí, že se k tobě nedostal chlebík v pořádku. Ráda bych s tebou ihned vyřešila - posílám ti e-mail! ;-) Jinak děkujeme za recenzi. Hezký den!
1

Trošku se drolí.

Tenhle chleba mě nějak moc neuchvátil. Takže za mě asi ne.

Chlebík je dobrý, ale přiznám se, že tam ty zelené olivy moc necítím :D Jen bacha, je hodně tučný - já ho právě využívám, když potřebuji nějaké LC jídlo hlavně s tuky a bílkovinami.

Jedinou nevýhodou chlebíku je, že se opravdu rychle kazí :D, každopádně chutově naprostá pecka, velké kusy brusinek a celkově je chleba takovej hezky vláčnej :D.

Chleba je chuťově opravdu výborný. Cena je sice vysoká, ale odpovídá kvalitě. Chléb jsem objednávala přes e-shop a i když byl obal neporušený a datum spotřeby daleko, byl plesnivý. Úplně bez problémů mi ho ale na prodejně vyměnili za nový :) Doporučuju teda koupit na prodejně a potom hned vybalit a skladovat v látkové utěrce - tak mi vydržel bez problémů ;)

Název vypovídá o chuti, je fakt super a dost vláčný!

na pohled nebo vůňi to není nejvíc lákavé, ale chuťově a výživově je moc dobrý.