4,3
148 hodnocení

Chuťově není vůbec dobrá a pokazí chuť každého koláče který jsem z ní pekla i když jsem přidala jen trošku. Chuť je taková jakoby žluklá, úplný rozdíl oproti čerstvě rozmixovaných ovesných vloček. Lituji koupě a to jsem si objednala 6ks ať mám zásobu.

Spokojenost ☺️

Tato mouka mě velice zklamala. Použila jsem ji na muffiny a katastrofa, chuť není vůbec dobrá. Muffiny byly hořké a bylo to jako bych jedla písek. Už nikdy více.

Zdravím Veroniko, mrzí nás tvá zkušenost. Kontaktovali jsme tě pro dořešení v e-mailu. Pěkný den.

Vilgain veci mám rada ale táto múka jedna veľká katastrofa a to nepíšem hodnotenia ale toto som musela. Robila som z nej mrkvovy koláč a to sa ani nedá opísať kusla som do sústa a jak keby som tam dala piesok s mrkvou. Aj keď ho robím často najskôr som si povedala že to možno nebolo v múke ale robila som z nej cviklové placky a presne to isté čo pri koláči. Doteraz som si mlela vločky sama taktiež z vilgain a nikdy sa mi to nestalo tak ja neviem či som mala len nejaký zlý kus ale teda katastrofa.

Dobrý den, pokud není produkt v pořádku, ozvěte se nám prosím rovnou s fotografií na email podpora@aktin.sk, kde s Vámi rádi vyřešíme. Ozvala jsem se do emailu pro dořešení.

Skvělé na pečení a lívanečky!

Ovesnou mouku používám ráda, tato mě ovšem zklamala. Chuť je velmi hořká (hořkost je cítí i po upečení a přidání ostatních surovin). Musela jsem ji celou vyhodit. 😕

Zdravím, Aneto, moc nás mrzí Vaše zkušenost. Budeme rádi, pokud nám zašlete fotku s číslem šarže na e-mail podpora@aktin.cz, rádi prověříme! Hezký den :)

Vynikajúca, trošku sa hrudkuje, ale nie je to nič, čo by nevyriešila metlička alebo mixér :-)

Poprvé jsem něco zkoušela z ovesné mouky, a zcela určitě taky naposledy. Vadí mi ta nahořklá chuť.

Super mouka do hodně věci 💕💗

Palačinky byly jedna báseň :)