Vilgain Performance Seamless Leggings

4,4
29 hodnocení

S kvalitou produktu jsem nebyla spokojená. Legíny přišly s velkou dírou ve švu, což se mi u žádné jiné značky nestalo. Znovu si je nekoupím.

Zdravím, děkujeme za zpětnou vazbu a je nám líto, že máš takovou zkušenost. Oblečení šijeme v limitovaných edicích a je ručně kontrolováno. Čekáme na dodání zboží k nám, poté Tě budeme kontaktovat. Hezký den

Příjemné, pevné a jako bonus dělají krásnou postavu. Bohužel na druhou stranu hned po prvním vyprání z nich začaly vylézat bílé nitky a opravdu to nevypadá dobře.

Zdravím, Aneto, to nás mrzí. Prosím o zaslání fotky na email podpora@aktin.cz. Hezký den

Legínky jsou kvalitní. Hezky se přizpůsobí postavě, nekloužou a nejsou ani moc dlouhé. Maximální spokojenost. 🫶🏻☺️

Vzala jsem klasicky XS/S a jsou strašně dlouhé, jak nohavice, tak v pase. Na, sice, příjemný materiál se ale všecko lepí a jde vidět každé smítko! Jak jsem na ně slyšela samou chválu, tak jsem je musela vrátit.. škoda.

Krásně stáhnou a jsou pohodlné!

Kvalita a pohodlí těchto legín je fakt neskutečná. Oproti původní seamless kolekci je materiál tenčí, takže vhodný i na teplejší období.Velikost sedí - na mých 163cm a 56kg mám XS/S. Navíc je skvělé, že v případě nepadnoucí velikosti můžete zdarma vrátit.

Pohodlné, ale roztrhli se mi mezi nohama hned při prvním použití, tak jsem je poslala na reklamaci.

Zdravím, tato situace nás mrzí. Reklamaci je zadána, čekáme na dodání zboží, dále se Vám ozveme v emailu. Hezký den

Materiál příjemnej, ale vzala jsem XS/S a i tak jsou strašně dlouhý a strašně vysokej pas. Měla jsem ho až pod prsa. A materiál je sice pevnej, ale tenkej. Pro někoho, kdo třeba nemá tak pevnou postavu, tak se tam vyrýsuje úplně všechno. Vracím.

pohodlné legíny, drží to co mají, vypadají krásně a rýsují pěkně postavu

Wow, nečekala jsem až tak příjemnej materiál super střih. Tyto legíny opravdu splynou s kůží a ani se nehnou. Nerolují se, nezařezávají a jsou úžasně hebký.