Vilgain Pražená cizrna BIO

4,2
320 hodnocení

Tymián jako dochucovadlo mě vůbec nenadchl. Mám ráda cizrnu, ale v této kombinaci to nebylo nic pro mě. Bohužel ani nedojím, a to jakékoli zdravé alternativy chipsů, křupek apod. můžu. 😕

🥰 Nejlepsiiiiiiiiiiii

Tuhle chuť mám moc ráda

Po přečtení recenzí jsem si říkala, že to nemůže být tak hrozný, protože já jsem žrout :D . No, cizrna je opravdu hodně suchá, zasytí, ale nic moc chutného. Znovu neobjednám.

Trochu tvrdé, ale dobré to je.

tak tohle se nedá jíst, šíleně suché a zvláštní struktura

Zdravím Lucie, děkujeme za feedback. Zkus produkt použít jako křupavý element do svého salátu, nebo zkus náš recept https://aktin.cz/batatove-toasty-s-guacamole! Hezký den.

Dobre ale trochu bez chuti

zklamaní, pro cibule moc pálivá cizrna, už si nikdy neobjednám

Ahoj Marino, děkujeme za zpětnou vazbu! Pokud ti nevyhovuje tato příchuť, zkus vyzkoušet variantu - bylinky. Cizrna je tak jemně ochucena hned několika druhy bylinek, například: tymián, saturejka, oregano, či rozmarýn. Zkus vyzkoušet 👍🏼.

Tohle je fakt pecka. Občas si dělám praženou cizrnu doma v troubě, ale s tímhle kořením je to ještě o level výš.

Domácí je lepší, tato od aktinu je šíleně suchá s divnou pachutí. Nekupujte.

Ahoj Martine, u cizrny jsme použili postup jemného pražení, proto se může chuťově lišit od tvé domácí přípravy. Zkus cizrnu zakomponovat do svého jídla (třeba salát). Já osobně doporučuji vyzkoušet příchuť cibule či bylinky https://aktin.cz/vilgain-prazena-cizrna-bio/cibule-90-g-38503. Hezký den 😊.
1