Vilgain Pre-workout bez stimulantů

3,8
155 hodnocení

Extrémně kyselý (a to mám kyselé rád) Velmi špatně se rozpouští (připadnu si, jako bych pil kreatin, písek v puse ...) Funguje, nicméně znám řadu pre-work produktů, které chutnají daleko lépe, lépe se rozpouští, cenově jsou na tom stejně a výsledek je stejný.

Je pravda že chut' je nic moc (hodně kyselá), ale účinkem mě mile překvapil! Opravdu výrazný rozdíl jak jsem se při tréninku cítila a jaký jsem zvládla podat výkon. Do budoucna bych ale ocenila i nějaké jiné příchutě.

Oranžová barva drží na lahvičce a všem, čeho se dotkne! Tohle si znovu nekoupím.

Opravdu jsem se těšil až tento preworkout ochutnám jelikož jsem s Vilgain produkty opravdu spokojen. Zkusil jsem již hodně preworkoutu různých značek ale TENTO BYCH NIKOMU NEDOPORUČIL. Zrovna u tohoto produktu jsem si říkal, že Vilgain nezklame, bohužel jsem se mýlil, do šejkru jsem musel dát skoro 500ml vody aby se rozpustil, to by se dalo ještě překouskout, kdyby nebylo té doslova příšerně kyselé chuti, ani ten nejméně zralý pomeranč není tak kyselý. Po 40 minutách tréninku co jsem měl furt kyselou chuť na jazyku se dostavila nevolnost a musel jsem trénink ukončit, tohle se mi nikdy u žádného jiného preworkoutu nestalo. Z této zkušenosti bohužel nemohu tento preworkout doporučit.

Zdravím, mrzí nás Tvoje zkušenost. Kyselá chuť je způsobená vysokým podílem l-citrulin malátu, který má přirozeně výrazně kyselou chuť. Vilgain Pre Workout bez stimulantů obsahuje 8 g l-citrulin malátu na 1 dávku, což je podstatně vyšší množství v porovnání s konkurencí. Pro snížení kyselosti doporučujeme množství rozmíchat ve větším množství vody, případně užívat jen poloviční dávku. Hezký den

Dost kyselé, jinak v pohodě.

Velmi skvělý produktu z řady Vilgain. Nejsem vyznavač těchto "nakopávačů", ale musím uznat, že jak složením, tak i účelem užitím mě překvapil. Žádný heartbeat, ani nějaká přehnaná horkost, nebo pocit, že jste si "něco vzali". Jednoduše Vás to nakopne, bez vedlejších nepříjemných pocitů.

Líbí se mi, že produkt neobsahuje beta alanin, takže žádné nepříjemné fyzické vjemy se nedostavují. Co mi ale velmi vadí je to, že je v produktu použito příliš mnoho jablečné kyseliny. Tím pádem stačí mít trochu podrážděný žaludek a tento produkt vám dokáže pokazit celý den, protože ten žaludek ta kyselost totálně oddělá. Přitom by stačilo použít lepší poměr citrulinu vůči jablečné kyselině, případně přidat něco, co kyselost srazí. Potenciál by byl, bohužel však nevyužitý.

Chuť celkem fajn, ale špatně se rozpouští.

U mňa jednoznačne TOP predtréningovka bez kofeínu. Žiadne brnenie na ušiach, žiadny crash, jemná energia, žiadny MEGA výbuch v tele a žiadna triaška. Odporúčam.

Dost kyselý, ale funguje výborně. Ten rozdíl v soustředění a napumpování je fakt cítit.