4,2
152 hodnocení

Průměr, chut fakt hrozná

S přítelem jsme si ho objednali, abychom vyzkoušeli něco nového. No, už si ho neobjednáme. Byl hořký a skoro se nedal pít. V porovnání s konkurencí byl účinek nic moc.

Chuť je fajn, zloženie je v pohode, jedine mi tam chýba beta-alanín, ktorý si doplňujem. Ale najvačšie plus je, že je bez sukralózy ako jediný produkt na trhu. Mínus trochu, 200mg kofeínu na dávku je v celku dosť. Myslím, že by stačila aj polovica.

skveláchuť bez horkej pachute, zatiaľ jeden z najlepších predtrénigoviek aké som pila 😉

Podle mě je příchuť super byť jsem ze začátku váhal kvůli předešlím negativním hodnocením. Složení je fakt peckové - maximální spokojenost. Konečně Pre workout ve kterém není Beta alanin, který zaručí akorát to, že vás svědí pr…. a s ní i všechno ostatní. To byl jeden z hlavních důvodů proč jsem se rozhodl pro tento produkt.

Trochu mi vadí nepříjemný ocásek na konci, ale účel splní 😊

Moc super🤗 urcite bych ocenila i dalsi prichute at se toho clovek neprepije. ( treba jahodova prichut by bylo uplne top😅)

ze zacatku byl hodne dobrej, ale pak zacal delat hrudky a najednou je cely ztuhly, humus.

Ahoj Barboro, produkt doporučujeme skladovat na suchém a chladném místě. Pokud jsi podmínky dodržela, prosím ozvi se nám na e-mail podpora@aktin.cz, kde společně vyřešíme. Hezký den :).

Chuť ujde, účinky za mě asi nic extra. Nedovedu pořádně posoudit. Pro mne zbytečné.

Bomba 💪🏼 Fakt super nakopávač