Vilgain Probiotics, komplexní podpora mikrobiomu a správného trávení

4,8
229 hodnocení

Tyto probiotika mi změnily život! Hlavně psychiku😫❤️ Měla jsem již asi 5 let neskutečné akné, vyměnila za tu dobu 3 dermatology, každý předepisoval jen různé antibiotika a mastičky, které nikdy nepomohly, a když tak se akné během týdne vrátilo ve stejné, ne-li horší formě. Poslední dermatolog mi chtěl předepsat retinoidy, ale ještě předtím jsme zkusili nasadit právě probitotika, v tu dobu jsem neměla ani tušení, že něco jako mikrobem existuje a teď nemůžu být vděčnější. Pleť se mi ÚPLNĚ vyčistila, nyní nemám žádné stopy po akné ani už se mi netvoří. A to nemluvím o tom, že mi velmi pomohly i s trávením - konečně nemám denně nafoukle bříško.. Střeva jsou opravdu jako druhý mozek a neměli bychom je podceňovat! Doporučuji všemi 10! Ani nejde popsat, jak moc mi pomohly a uzdravily psychickou stránku, akné opravdu snižuje sebevědomí..

Chtela bych se jen zeptat, po jak dlouhou dobu jsi je uzivala, nez jsi zacla videt a citit prvni zmeny k lepsimu?
1

Probiotika která mi pomohla zachránit pleť. Kupuji pravidelně.

Opravdu fungují, necítím se nafouklá a dost mi pomohly s akné.

Szpeeeeeer

Kadím furt stejně, asi to má čas. Jinak zatím nic jiného nepociťuji.

Užívám teprve krátkou dobu, ale i tak vidím změny. Denně jsem ráno měla nafouklé a bolavé břicho. Od doby, co probiotika užívám se cítím lépe.

Používám měsíc, za mě super. Od té doby vůbec nevím, co to je být nafouklá. Cítím se skvěle. Lehce mi i pomohlo s akné.

V pohode levné probiotika

Pomohlo mi to s nadýmáním a cítím se mnohem lépe. :)

Střevní mikroflóra - základ všeho. Probiotika bereme doma všichni a tyhle nám sedí perfektně. Nezapomeňte je po rozbalení schovat do lednice.