4,6
77 hodnocení

Další naprostá stálice z kategorie "Nestíhám". Zachránce, pokud potřebuju rychlý oběd ať už doma, tak na cesty. Největším benefitem je samozřejmě jasný původ a čistota složení.

Výborné hovězí maso a to nemluvě o původu a zpracováním. Ať už studené či teplé, bude chutnat. Velká záchrana, když není předchozí den čas, udělat si oběd.

Toto hovězí maso je chuťově čisté, výborné, jsem moc spokojená

Super na rychlý oběd nebo večeři👌🏼

Nevypadá to zrovna lákavě, ale chuťově opravdu skvělé.

Mně bohužel nechutná. Oceňuji složení, původ masa a praktičnost ale chuťově jsem si na své opravdu nepřišla. A navíc mi bohuzel maso i zvláštně smrdělo..

Skvělá chuť a navíc ušetří spoustu času.

Kvalitní produkt. Zavařené maso jsme si přibalili na cestu do Norska a bylo boží. Dali jsme si ho s bulgurem a zeleninou :-)

Výborné maso, které překoná všechny konzervy a "ready to eat" masa! Skvělé pro přípravu na všechny způsoby, i za studena rovnou ze sklenice. :D Čistá chuť hovězího. Zdálo se mi o špetku slanější, než jeho krůtí brácha, ale to rozhodně nebylo na škodu. TOP produkt.

výborná věc, když nestíháte vařit. Super kvalitní a chutné maso, které stačí hodit jen tak na pánev nebo zabalit do tortilly a máte bezvadné a rychlé jídlo