Vilgain Seamless Ribbed Legging, bezešvé žebrované legíny pro maximální komfort

4,5
116 hodnocení

Hodnotím legíny po chvíľke používaní. Legíny sú hrubšie, ale celkom pekne sedeli (niekde trochu voľnejšie) a boli pohodlné. Bohužiaľ pri asi 5. nosení sa roztrhal šev hore na stehne (navyše tam, kde sú mi legíny trochu voľnejšie, takze to nebude zlým číslom). Možno len vadny kus, ale to neviem s určitosťou povedať.

Zdravím Katko, mrzí nás tvoje zkušenost. Určitě zašli legíny k reklamaci, návod na on-line zadání a následné bezplatné zaslání najdeš zde: https://aktin.sk/reklamacie-a-vratenie-tovaru

Velmi pohodlné legíny, které jsou velmi pružné, ale zároveň krásně stáhnou bříško.

Úžasné bezešvé legíny, které neprosvítají! Doporučuju! 🤍

Pevný žebrovaný materiál, co se hezky přizpůsobí postavě. Já jsem spoko, jen nevím, kterou barvu mám koupit dřív. 🙈 😄

Velice příjemný materiál. Do fitka a na sportování jsou skvělé

Pevné, příjemné, bezešvé leginy s vysokým pasem. Nádherné barvy jsou taky top. Určitě si jich koupím více

Na leginy jsem náročná a přiznám se, že jsem byla skepticka....materiál je teplejsi, ale jinak jsou taaaak krásný, příjemný a hezky tvaruji 😊 Objednávám hned další barvy 🙈😂

Jedna hvězdička za vysoký pas a skvělé držení na těle. Bohužel zbytek nemůžu dát, materiál nepříjemný, růžová barva je průsvitná a celkově typ materiálu mi hodně připomíná punčochy, které jsme byli nuceni nosit někdy na prvním stupni základní školy. Po všech skvělých recenzí jsem byla hodně zklamaná.

Ahoj Zuz, díky za feedback! Je nám líto, že ti tento druh legín nesedí. Je zcela v pořádku, že žebrovaný materiál nemusí být zrovna tvůj šálek kávy ;-) pak můžeš vyzkoušet hladké legíny, buď v černé barvě nebo unicornohttps://aktin.cz/vilgain-leggings/xs-unicorn-35015 Hezký den.

Pohodlné, příjemný materiál, ale průhledné.

Pro mě úplně nevyhovující materiál na cvičení - tlustý, teplý. Ale to je asi o každého preferenci. Jinak na běžné nošení můžou vyhovovat, ale mému okolí připomínají punčochy. Nakonec jsem je vrátila, dělaly mi divný pas a boky.