Vilgain Švihadlo nastavitelné

4,9
18 hodnocení

Super švihadlo. Jsem 170 cm vysoká a lanko je dostatečně dlouhé (část mám ukrytou v rukojetích), nic jsem nemusela střihat. Když se švihnete lankem, tak to skoro nebolí - docela jsem se obávala, když je kovové. Plus je pytlíček a náhradní lanko. 🙂

Nejlepší švihadlo, které jsem zatím vlastnila! Je nastavitelné a nezamotává se, takže můžu jen doporučit! Jediné, s čím jsem měla problém bylo se zkrácením samotného lanka, které je opravdu pevné a kvalitní.

4,5/5 Super švihadlo, prémiovou cenu vyvažuje druhé lanko v balení. Můžu potvrdit, že zkrácení lanka není úplně sranda. Rukojeti nekloužou, nicméně jsou náchylné na různé ranky a škrábance, když máte ve zvyku se švihadlem pohazovat a cvičíte na tvrdém povrchu.

Švihadlo jsem zařadila do své pravidelné rutiny, protože je to skvělá aktivita, která se dá vystřídat s během. Konkrétně u Vilgain švihadla mě baví nastavitelnost a obal, takže si švihadlo můžu brát kdekoliv s sebou.

Jakmile si švihadlo nastavíte- není co vytknout, skvělé rychné švihadlo které je dokonce lehčí než klasické gumové. Ovšem pokud nemáte dva metry tak zkrácení lanka je opravdu porod. Vzheledem k tomu, že lanko nejde ustřihnou klasickými nůžkami jako u gumového tak je potřeba opravdu dobré nářadí (využita dědova garáž, nevím jak bych si poradila s klasickými možnostmi např. v bytě jelikož ani malé 'cvakačky' na tenké drátky nestačily). Intuitivně se nabízí nápad že laknko zastrčím co nejdál do rukojeti- ovšem i tak bylo moc dlouhé, tak následovál nápad že rukojeť prostě nakonci nezašroubuji a lanko z ní bude čouhat- ovšem takto se lanko při skákání přetáčí a nejde tak skákat déle jak minutu. Takže jediná možnost bylo kus lanka šťípačkami odcvaknou a i to nebyl zrovna nejlehčí úkol, protože lanko je opravdu velice pevné a kvalitní.