Vilgain Těstoviny cizrnové BIO

4,6
81 hodnocení

Studuju, takže čas na nějaký velký vaření minimální a nechci do sebe pořád rvát normální těstoviny nebo rýži, takže jsem je zkusila a bomba! Cizrnove, hraskove nebo cockove, všechno chuťově super! Když už kupuju, tak ale min 5 balíčku, rychle mi mizí😂

Nejlepší cizrnové těstoviny co jsem vyzkoušela.:)

Ďalšia rýchlovka! Nie som síce cestovinový typ, aby som relevantne porovnával chuť, ale kúpil som, skúsil som a chutili mi :) Na 100 g majú až 19 g bielkovín a brutálnych 16 g vlákniny! Zloženie jednoduché - BIO cícerová múka. Kto hľadá niečo rýchle a výživné, prípadne rád boostne podiel bielkovín v jedle, toto je dobrá voľba.

Na luštěninových těstovinách nějak extra neujíždím, ale tyhle cizrnový mají velmi zajímavou chuť, ke který se rádi doma vracíme. :)

Z "proteinových" těstovin jsou tyhle nejchutnější. Na 100 g mají 20 g bílkovin, takže už nemusíte přidávat maso. Stačí smíchat s omáčkou (např. rajčatovou), posypat sýrem a máte nutričně plnohodnotný oběd či večeři. A ta porce? DREAM!

Tyhhle těstoviny mě nijak zvlášť neoslovily, raději zůstanu u Green Apotheke. ;)

Cizrnové, nebo celkově luštěninové varianty těstovin zrovna nemusím, ale tohle velice mile překvapilo, oproti jiným značkám mi přijdou těstoviny šťavnaté, po uvaření drží tvar a jsou moc dobré !

-příprava: velmi rychlá -chuť: výborná; osobně mi připadá jiná než u klasických těstovin a lepší

Za mě nejlepší luštěninové těstoviny co jsem kdy měla. Chutí mi nejvíce připomínají klasické těstoviny. Ale co mě nejvíce zaujalo je rychlá příprava těstoviny. Dokážu s nimi vykouzlit oběd za pá minut.

Jednoznačně palec nahoru! Jsou výborné, rychle hotové, super složení :)