4,1
831 hodnocení

Super – Skořicové latté je dokonalost a chutí m připomíná cheat spread od r3prile chai latte a snickerdoodle . Kakao/karamel chutá jak ńugátové bonbóny z bombošky ! Tyhledve příchutě jsou naprosto dokonlé ! Dále určitě stojí za to arašídová je jak kdyby jste si dali do pusy lžičku arašídového másla a je úplně jako měkoučká lískový oříšek je jemňoučký strukturou podobný arašídové mohli by tam byt kousky lískových oříšků ! Hořká čoko je jak veganský brownie cheat spread a za ochutnání stojí i jahoda/mandle 4) mrkvový dort na ten jsem se těšila hodně a neee ta mi jediná z nich nejela, v té jsem cítila právě cítila chuť veganského proteinu a bylo mi to nepříjemné, je nakyslá a má i takovou zvláštní konzistenci a tu znovu fakt nechci!

9

Mrkvový dort – Tahle příchuť mi popravdě vůbec nechutnala.Po prvním kousnutí mi to prostě chutnalo jako modelína.Takže za mě velký -.Ještě zkusím tedy ozkoušet další příchuťě a uvidím.

4

Jedny z nejlepších tyčinek vůbec – Aktin Vegan Protein Bars se řadí k jedněm z nejlepších, nejen proteinových, dobrot, jaké jsem kdy ochutnala! Dokonalé složení, čistá bohatá chuť, jemná rozplývající se konzistence - jsou vynikající!

3

Skvělé tyčinky! – Chuť mrkvového dortu mě vcelku překvapila! Je taková zvláštně dobrá, sladká. Jahoda a mandle také ujde ale není to nic pro mě. Hořká čokoláda za mě ano! Je taková křehká, hodně hořká a moc dobrá! Složení u všech super! Skořicové latté mě moc neohromilo a kakao a karamel též ne. Nevim proc, je tam hodně cítit veganský protein za mě. Nejvíc u mě ale vede lískový oříšek! 😍🌰

2

Mrkvový dort nebo bolavé nohy? – Tyčinka hned po otevření smrdí a nemáte ani chuť jí ochutnat. Po ochutnání zjistíte, že zápach nebylo to nejhorší. Určitě NEDEPORUČUJI a to jsem schopná sníst různé komba.

1
Ahoj Nicole, mrzí nás, že ti tyčinka nechutnala. Jedná se o veganskou tyčinku a tedy tě možná překvapila "jiná chuť" kterou dělá zejména protein z fava fazolí. Pokud bys ale měla pocit, že je s tyčkou cokoli v nepořádku napiš mi na podpora@aktin.cz ;-)

Krmivo pro zvěř – Tyčinka už svou vůní připomíná smradlavé ponožky a chutná jak krmivo pro ryby. Určitě nedoporučuji.

1
Zdravím Kláro, mrzí nás, že tě tyčinka neoslovila. Možná je pro tebe nová chuť proteinu z fava fazolí či datle - jedná se o veganskou tyčinku. Pokud nepreferuješ tento typ stravy, doporučím vyzkoušet "klasickou" https://aktin.cz/aktin-protein-bar/nugat-liskovy-orisek-60-g-28203 třeba ti sedne lépe ;-) Pěkný den!

Sklamání :( – Na příchuť mrkvový dort jsem se těšila nejvíc, ale bohužel mi vůbec nejede.

1

Na dlouho zasytí – Trochu se drolí, je hutná a není vyloženě sladká, ale je taaaak dobrá!

1

Jde to moc ale na tento typ tycinek nejsem

Horka cokolada mi chutnala moc. Prichut mrkvovy dort uz me tolik nezaujala.