4,4
76 hodnocení

Super pomocník v kuchyni – Výborná chuť. Perfektní složení. Jemná textura. 👏 Pomazánky se hodí na kváskový chleba, tortillu, ale také jako přidána ingredience do těstovin. Klidně bych uvítala větší balení. 🤓🙂 Kdybyste chtěli rozšířit příchutě😏, tak zajímavé by podle mě mohly být i ala dýně hokaido, špenát nebo třeba nějaká orientální směs.

10

Výborná pomazánka nebo něco jako humus. Se zeleninou, těstovinama, zkrátka mňaam!

Tento druh pomazánky mě neoslovil.

Chuťově dobré, ale cena mi přijde celkem vyšší

Tak tohle je jedna z mych nejoblíbenějších veci na aktinu! Miluju si davat k sledovani filmu nebo serialu nakrájenou zeleninu a dat si k tomuhle tenhle spread jako omáčku byl nejlepsi napad.

Výborná pomazánka (hummus) s kvalitním složením.

Mám vyzkoušené obě příchutě a je to boží - pěkně na žitný chlebík z grilu a na to volské oko ♥️ Papriku jsem si oblíbila asi o krapet víc, nedokážu ale asi říct racionálně proč - osobní preference :)

Složení i makra jsou super, dá se to jíst se vším možným. Jen chuťově z toho zas až tak nadšená nejsem, připomíná mi to trochu slané příkrmy pro děti :D Osobně mi chutnají hummusy z Lidlu 100x víc, ale zase jsou dost tučné, tak je tohle takový dobrý kompromis. Zkusím si do toho přidat římský kmín, jestli to pomůže.

Upřímně jsem si myslela, že bude pomazánka skvělá, po přečtení všech recenzí. Ale byla jsem nemile zaskočena jednak mdlou chutí, ale i tím že sklenička byla plná jen do 2/3! K těstovinám to není tak špatné, ale je i tak nutné vše dochutit.

Ahoj, mrzí nás, pokud tě plnící stroj ochudil o plnou skleničku, věřím, že to určitě neudělal schválně ;-) Ozvu se ti na e-mail a vyřešíme. Díky za feedback!

Za mě moc výborný, připomíná mi to trochu tužší humus z Lidlu. Doporučuji.