4,4
115 hodnocení

VOSS 850ml - plastová láhev

Voda není chuťově odlišná od klasické vody z kohoutku. Láhev je měkčí než jsem očekávala, ale jistě ji využiju opakovaně.

voda z norskeho ledovce

takze tato voda prispieva ku globalnemu oteplovaniu, jednak sa vozi do CZ z Norska co nie je uplne blizko a jednak vznika roztapanim ledovce, pricom menej ledovcov znizuje albedo efekt, lebo je menej bielych odrazovych ploch pre slnecne ziarenie... toto si kupi len nejaky neeokologicky hlupak

VOSS voda neperlivá

Chuť za mě jako klasická voda. Plus jsou složky, které obsahuje.

Moc velká - moje chyba

Nějak jsem prostě naivně očekával že bude o něco menší 😃 (750 ml). Což je ovšem moje chyba. Voda nic moc ale láhev skvělá, avšak kvůli sklu hrozně těžká. Ale zrovna tahle velikost se třeba hodí na to nalít si do láhve nápoj a položit si ji na stůl při práci. To, že je láhev ze skla miluji - nápoje chutnají jinak než z PET lahve - lépe samozřejmě. Na nošení v tašce/kabelce doporučuji koupit menší objem.

super

Lahev i voda je skvělá, ale ocenila bych jiné víčko, než plastové, jinak nemám co vytknout. :))

fajn flaška

kupuji si kvůli nádobě

Fajn

Co napsat, proste jsem potrebovala novou flasku do kabelky :D

VOSS PET 800ml

Ačkoliv byla láhev zabalená v bublinkové folii a krabici, tak po vybalení je láhev na několika místech poškrábaná a celkově vypadá opotřebovaně :( za mě zklamání.

DOKONALOST

Miluji tuto vodu. Má skvělou chutˇ i stylovou láhev. Skvěle se hodí do školního batohu nebo když jedete autem do práce. Vřele doporučuji. :-)

Levná skleněná lahev

Hledala jsem skleněnou lahev na vodu, ale všude byly buď moc drahé, nebo měly malý objem. Tato byla levná a ještě k tomu má 800ml. :)