3,3
49 hodnocení

Meruňka

Chuť výborná. Konzistence dost želatinová (rosolovitá) prakticky se nedá roztírat, rozhodně ne jako běžná marmeláda

1

marmeláda do diety

za sebe doporučuju, samozřejmě to nebude chutnat jako marmeláda od babičky ale do diety je to super alternativa. Nejlepší se mi zdá jahoda a borůvka. Největší problém je asi s konzistencí, je hooodně želatinová, takže se nedá namazat, spíš jen nakrájet.

1

Jako marmeláda :)

1

Marmoška s 0 makra

Je to spíš želé, čekala jsem víc mazací konzistenci, chuťově hodně sladidlové, ale slaďoučké.

1

Když začíná absťák na marmeládu.

V dětství jsem měl marmeládu moc rád. Teď jsem si dlouhou dobu mazal na toast různá ořechová másla a strašně mi k tomu chyběla marmeláda nebo u palačinek, u kterých jsem měl akorát dost všech těch tvarohů. Jenže v honbě za super postavou člověk prostě nemůže zhřešit, ačkoliv jsem si sebevíc přál, aby existovala dietní verze marmelády. A ona existuje. Ano, není to úplně ideální, ale musím přiznat, že mě ta marmeláda naprosto vyhovovala. Člověk si na ni lehce zvykne a po 3 dnech už se hodněkrát přistihne při tom, jak ji po lžičkách ujídá. Takže co se týče chuti, tak určitě to není špatné. Je pravda, že aroma je lehce chemické, ale chuť samotná na tom je poměrně dobře. Mnoho lidí této marmeládě vytýká špatnou "roztíratelnost", což není tak neřešitelný problém. Stačí ten kopeček marmelády rozkrájet nožem na malé kostičky a pak se dá bez problémů rozetřít. Takže pokud chce člověk lehce podvádět a je schopen tomu výrobku odpustit pár nedostatků, tak mi nezbývá než jej doporučit.

1

???

Když jsem je vyzkoušela poprvé, tak jsem myslela, že to hned poletí do koše. Pak jsem si asi zvykla a byl hned fuč :D Nemůžu tvrdit, že některé nemají chemický ocásek. Přece jen je to zero výrobek, takže nemůžeme čekat vyloženě čistou chuť čerstvých malit apod. :D Ale do jogurtu, tvarohu či kaše si myslím že takové příjemné sladké želé :)

1

Docela dobrý

Na to že to nemá kalorie tak dost dobré

1

4/10

spíše želé než marmeláda, jablko nic moc, jahoda lepší.

wf fruit spread

mnaaam, konecne bezkaloricka vec co muzu lzickovat. chutna to trochu jak nejakej syrup proti kasli ale ve forme zele, za me fajn, priste zkusim dalsi

Poprvé a naposledy

Textura je naprosto příšerná. Jako hodně špatné želé s přídavkem hromady chemie, která se v chuti odráží až příliš. Naprosté zklamání.