3,1
70 hodnocení

Nesedla mi chuť

Za mě ne. Nesedla mi příchuť ale mamce chutnal.

Za mě ne

Nedalo se to!

Nedoporučuji, zkazilo mi to celý salát a ihned to šlo do koše. Walden Farms umí skvělé sladké sirupy, avšak do slané kuchyně zklamání!

Nechutný, umělý. Nikdy víc

Hrůza

vyhozeno do koše...radši si udělám domácí

Zkouška produktu

Dresingy jsem zkusila do diety, místo kečupů bez cukru, ale raději budu k jídlu dávat ty kečupy. Chuť je strašně chemická, kyselá a zároveň něčím divným převoněná, že si do té omáčce pro zlepšení chutě musíte stejně namíchat kečup. Konzistence je extrémně tekutá takže flaška naštěstí byla vypotřebovaná rychle. Kdybych měla si musela vybrat tak French byla o něco lepší, jak chutí, tak i tou konzistencí - byla více tužší.

příjemné překvapení

Když se ho nedá hodně tak oprvadu skvěle ochutí jinak celkem nudný salát. Rozhodně doporučuji. :) Thousand Island mi vážně moc chutná Caesar už taková sláva není

V pohode

Ak si tym nepodlejete cely salat, v pohode. Neda sa od toho cakat chut ako v klasickom dresingu, ale urcite na dochutenie salatu v pohode, chut trochu nakysla.

terrible

I love the walden farms pancake syrup and decided to try this dressing. It's terrible. It tastes really sour and tastes nothing like ranch or bacon. I should have just made my own ranch dressing instead of trying this.

Plní účel

V malém množství dobře dochutí, ve větším to není dobrý