3,9
176 hodnocení

Neskutečný

Zatím jsem měla možnost ochutnat jen jednu příchuť - javorový sirup/vlašský ořech... A musím říct, že tak dobrý zero sirup jsem ještě nejedla. Neměla jsem od toho moc vysoké očekávání a celkem mi po ochutnání spadla čelist :D. Doporučuji všema deseti, kupujte rovnou po třech!

1

Kvalitka!

Super zero syrup... mnohem lepší než od MyProtein. ! Hlavně cením balení ve SKLE ! .. to je TOP

1

Na palačinky vyborny

Boží!

Zatím jsem ochutnala jen příchuť javorový sirup/vlašský ořech, ale je to bomba! Za to příchuť boruvka je zklamání. Nakonci je nepříjemně cítit umělý ocásek a není vůbec dobrá.

super

Super, chutná skvěle. Mamka říkala, že je na konci trochu cítit umělotina, ale za mě super - doporučuji!!

samotný nic moc, ale na tvahoru, ovesne kaši nebo jogurtu to chutná skvěle :) nesmí se to ale přehnat s množstvím.

Nic velkého

Mám příchuť karamel a asi jsem bohužel očekávala příliš. Je po něm nepříjemná pachuť a karamel mi to vůbec nepřipomíná. Zkoušela jsem dávat do kafe, ale prostě mě to nějak nezaujalo. Za mě takový průměr.

Úžasné!

Chutná skutečně jak javorový syrup s nádechem vlašských oříšků, žádná umělá pachuť, určitě vyzkouším další!

zvláštní chuť

tak bohužel u mě ta výborná chuť nezafungovala - na ochutnání je dobrý, ale pokud ho budete chtít na slazení kaší, jako já, tak nedoporučuji. Chtěl jsem zkusit jako náhradu za čistý javorový sirup a ta chuť mé snídaňové kaše se tak výrazně změnila, že jsem jí sotva mohl dojíst. Ale každý má svoje a jak píší ostatní - na palačinky možná dobrá

syrup

u syrupů je to hodně individuální, já tu čokoládu nemůžu vystát ale kamarádka ji má ráda ta čokoláda se té normální docela i podobá ale je strašně kyselá to mi tam fakt vadí u jahody jsem taky zklamaná, protože mi bylo řečeno že to cutná jak marmeláda z jogurtů... ne. třeba si na tu chut jeste zvyknu ale prozatim nic moc