Weider Giant Mega Mass 4000

Weider Giant Mega Mass 4000 - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Weider Giant Mega Mass 4000 - dnes již legendární fast gainer

Giant Mega Mass 4000 je hard gainer, který nemá obdoby. Nová verze z roku 2010 je ještě „narvanější“, než předešlá. Nová „4000“ obsahuje více jednoduchých cukrů, její nástup je tedy rychlejší. Jedná se o naprosto špičkový produkt z dílny Weider! Směs cukrů, bílkovin, vitamínů a esenciálních tuků (EFA), která posune vaše svaly tam, kde je chcete mít. Určeno pro růst svalové hmoty a rychlejší regeneraci. Ideální potréninková suplementace. Weider Giant Mega Mass 4000 je vhodný pro kulturisty, fitness a výkonnostní sportovce, i ostatní sportovce se zvýšeným nárokem na přísun živin a energie.

Weider Giant Mega Mass 4000 v bodech:

  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • chrání svalovou hmotu před devastací
  • urychluje regeneraci organizmu
  • zajišťuje hodnotný příjem kalorií – v jedné dávce 700 kcal
  • nezatěžuje zažívací systém

 

Hodnocení celkem
4 / 5
13 hodnocení
Doporučuje
85 %
11 z 13 uživatelů

doporučuji

Za mě určitě doporučuji ! :) rozpouští se dobře ! nepění ! a příchuť ? zkusil jsem brusinka/jogurt a docela jsem se toho bál, ale musím říct super !!! dlouho jsem takový gainer nepil :)

Přínosná recenze?

Dle mého je tento gainer stále nejlepší na trhu ,výborná chuť, rozpustnost jak v mléce tak ve vodě, perfektní stravitelnost. Není co dodat, Weider je zlatá klasika! 10/10

Přínosná recenze?

funguje dobre ve vyssich davkach je ponem tezko neni to tak hrozne...stoji to za slusne vysledky a vysledky stoji za tu cenu.

Přínosná recenze?

Hrozně těžko strávitelný gainer. Po vypití mi bývalo vždy ještě 2 hodiny těžko, jediné + bych bral asi příchuť čokoláda byla velice chutná. Jinak nedoporučuji jsou mnohem lepší a kvalitnější gainery než tento.

Přínosná recenze?

Měl jsem vanilku celý dvě pixly a jeden shake jahody. Obě dvě příchuti byly naprosto výborné, gainer byl velice dobře stravitelný. Vanilka byla výborná, lehce moučná. Ačkoliv na jahodové příchutě moc nejsem, při prvním doušku této příchutě jsem se uplně rozzářil, skvělá chuť, chutnalo to jako marshmalow nebo tak něco. Bohužel chybí odměrka.

Přínosná recenze?

Jahoda chutná překvapivě dobře. Stravitelnost v pořádku. Jen mi zde chybí nějaká odměrka nebo jiné měřítko, podle čeho upravit dávkování...

Přínosná recenze?

Chuťově výborný, dobře stravitelný. Příchuť jahoda mi chutná uplně bombově, ale je to člověk od člověka :-) můžu jenom doporučit ;-)

Přínosná recenze?

Naprosto skvělý sachariďák :) můžu jenom doporučit! Dávkovat se ale musí v docela velkým měřítku, každopádně jsou vidět zřetelné změny k lepšímu. Příchuť čokoláda je opravdu čokoládová, nechutná uměle. Ale teď vyzkouším jinou

Přínosná recenze?

Naprostá neschopnost ho strávit. Po vypití hrozně těžko až na z.....ní . Netušim co proč mi až tak extrémě nesedl. Zkoušel jsem i menší dávkování , rozmíchat v mlíce , rozmíchat ve vodě a pořád stejný účinky.

Přínosná recenze?