Detox skladu! Před hodinou jsme přidali do detoxu nový produkt s 13% slevou  

Weider Hardcore Whey Protein

Weider Hardcore Whey Protein - diskuze k produktu

Do 70% bílkovin

Weider Hardcore Whey Protein - 50% proteinový přípravek

Hardcore Whey je nejnovější anabolickou formulí od firmy Weider a byl vyvinut přímo na míru kulturistům, kteří jsou ve fázi výstavby svalové hmoty a objemu. Svým složením syrovátkových a vaječných bílkovin s vysokým obsahem BCAA zaručuje nepřetržitou anabolizaci organismu. Hardcore Whey je vysoce kvalitní proteinovo sacharidový produkt s obsahem 50 % syrovátkových bílkovin. Je ideální jako před i potréninkový koktejl, zajišťující všechny potřebné živiny pro optimální výkon a následnou rychlou regeneraci.

Celkem dotazů Celkem dotazů
3
2 odpověď
Panclajn
před 5 lety

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli je na nabrání svalové hmoty lepší tento přípravek Weider Hardcore whey nebo Reflex instant mass. Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Složením a celkově subjektivním názorem na kvalitu bych asi přece jenom volil Instant Mass.

Anonymní uživatel
před 6 lety

v nutričních hodnotách máte chybu, pokud to čtu správně...do 30g se nevejde 24g+25,2g + další..

Anonymní uživatel
před 6 lety

Dobrý den, posiluji a chci nabrat co nejvíce svalovoé hmoty, jaký doplněk ze sacharidů by jste mi doporučil, je tento dobrý? děkuji.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Doporučil bych Vám spíše něco jako XLean Mass, Royal Mass, nebo Oat Snack. Možné je využít i specifického složení Syntha-6. Všechny přípravky jsou vhodné k nabírání svalové hmoty a kromě Royal Massu mají vyšší podíl bílkovin. Pro nabírání svalové hmoty je však důležité, abystě měl dostatek energie ze stravy. Právě v tom pomůže gainer ve formě koktejlu nejlépe jako svačina mezi jídly. Důležité je i dbát na dostatečný denní příjem bílkovin (1,4 - 1,8g na kg těl hmotnosti silového sportovce).