Weider Premium Whey Protein

Weider Premium Whey Protein - uživatelské recenze a hodnocení

Nad 70% bílkovin

Weider Premium Whey Protein - chutný 80 % syrovátkový protein

Weider Premium Whey Protein je velmi kvalitní protein s vynikající chutí. Obsahuje kvalitní syrovátkovou bílkovinu s vysokou biologickou hodnotou a vysoký podíl BCAA (větvených aminokyselin). Zpracování metodou mikrofiltrace syrovátkového koncentrátu zachovává všechny důležité proteinové mikrofrakce jako beta-lactoglobulin, alpha-lactoglobulin, immunoglobulin a glykomakropeptidy.

Weider Premium Whey Protein je delikátní, snadno rozpustný a skvěle vstřebatelný proteinový nápoj, vyrobený nejšetrnějšími technologiemi, dodá vašim svalům vše potřebné k jejich růstu. BCAA jsou zdrojem energie pro trénink, ochranou svalů při vlastní zátěži a stimulem jejich růstu po tréninku. L-glutamin zvyšuje imunitu vyčerpaného organismu, regeneruje a hydratuje svalové buňky.

Hodnocení celkem
3.9 / 5
4 hodnocení
Doporučuje
75 %
3 z 4 uživatelů
Daniel Dvorský   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 4. 6. 2017
Hodnocení celkem:
  • čokoláda/nugát
    čokoláda/nugát

Dobrá chuť

Skvělá chuť

Ladislav Kašpar
před 6 lety Publikováno dne 3. 5. 2013
Hodnocení celkem:

Měl jsem možnost ochutnat v posilovně příchut vanilka/karamel a lepší protein sem snad nikdy nepil :D ,rozpustnost perfektní a chutově fakt jeden z nejlepších proteinů co sem pil ,bohužel vyšší cena mě odradila od zakoupení ,ale někdy bych chtěl určitě zkusit :-)