Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Wolfberry Agáve sirup BIO

Wolfberry Agáve sirup BIO - diskuze k produktu

Sladidla a dochucovadla

Wolfberry agáve sirup BIO - přírodní sladidlo s vysokým obsahem fruktózy a nízkým GI

Wolfberry agáve sirup je díky vysokému obsahu fruktózy a nízkému glykemickému indexu sladidlo budoucnosti. Je vyroben v bio kvalitě.
Sirupu z agáve se ne nadarmo říká také zlato mexických indiánů, protože se získává poměrně zdlouhavým procesem. Nejprve se nařezávají rostliny agáve, ze kterých se nechává “vyslzet“ jejich šťáva, která se každý den pečlivě sbírá. Poté se speciální technologií odpařováním při teplotě do 48°C vyrábí sirup v jantarové barvě a konzistenci řidší, než má med.

Tento sirup má o 25 – 50 % větší sladivost než rafinovaný cukr, takže jeho spotřeba je daleko nižší než u klasického cukru. Největší devizou sirupu z agáve je ale to, že sladící složku tvoří minimálně z 65% fruktóza, takže se organismus nezatěžuje nadbytečným množstvím glukózy nebo sacharózy.

Sirup z agáve oceníte v teplé i studené kuchyni. Velmi dobře se rozpouští, takže se hodí nejen jako sladidlo do čaje a kávy, ale i do různých zálivek nebo ledových nápojů. Výborně se hodí ale i jako pojivo pro cereální výrobky, do marinád na maso, nebo do cukrářských výrobků. V neposlední řadě je potřeba připomenout, že sirup z agáve berou vegani jako dar z nebes například při nahrazování medu. Wolfberry agáve sirup má velmi jemnou, lehce karamelovou chuť a je vyráběn v BIO kvalitě v kontrolovaném ekologickém zemědělství bez GMO.

Wolfberry agáve sirup bio v bodech:

  • využití v kuchyni je stejné jako s rafinovaným cukrem
  • přírodní sirup s jemnou karamelovou chutí
  • vhodný i pro vegany
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Marie Jeřábková
Marie Jeřábková
před 3 lety

Zdravim, kdy bude sirup naskladnen? Diky Mája

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, ynní je skaldem balení 400ml, menší bude přístí týden