Detox skladu! Před 2 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 5% slevou  

Wolfberry BIO Dýňový olej

Wolfberry BIO Dýňový olej - diskuze k produktu

Kuchyňské oleje a ghí

Wolfberry BIO Dýňový olej - za studena lisovaný panenský olej v BIO kvalitě

Dýňový olej Wolfberry BIO 250 ml panenský je vynikajícím zdrojem esenciálních aminokyselin. Za studena lisovaný panenský olej v BIO kvalitě vhodný jak ke konzumaci, tak ke kosmetickým účelům. Dýňový olej se získává lisováním perfektně dozrálých tmavozelených dýňových semen, která se následně suší na slunci. Olej má tmavě zelenou barvu s podtónem do hněda, jedinečnou vůní a chuť, která by se dala přirovnat k oříškům.

Dýňová semínka jsou používaná jako močopudný a protizánětlivý přírodní prostředek jak u mužů, tak u žen. Podporují imunitní systém, zpomalují stárnutí a bojují proti osteoporóze u mužů. Wolfberry dýňový olej se získává lisováním za studena s následnou filtrací. Díky této tradiční technologii si zachovává více než 80 % nenasycených mastných kyselin a maximální množství dalších látek, které by byly rafinací zničeny.

Olej z dýňových jader je 100 % jednodruhový a neobsahuje žádné levnější oleje ani jiné příměsi, což je častá praxe jiných producentů. Jeho výrobu kontrolujeme a kvalitu garantujeme značkou Wolfberry. Díky své chuti je ideální na dochucení salátů, zálivek, sýrů nebo masa. Olej nedoporučujeme na smažení a pečení. Dýňový olej se výborně hodí i v péči o pokožku, protože na ní vytváří ochranný film, který zadržuje vlhkost uvnitř a tím pleť zanechává hladkou a pružnou.

Wolfberry BIO dýňový olej v bodech:

  • za studena lisovaný panenský olej
  • v kvalitě BIO
  • všestranné použití jak v kuchyni, tak v kosmetice
  • bez přidaných barviv a konzervantů

 

Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Kateřina Hrubá
před 2 lety

Dobrý den, kdy bude zase dýňový olej k dispozici? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, v úterý bude naskladněno. Hezký den.