Wolfberry Jáhlovo-Rýžová kaše

Wolfberry Jáhlovo-Rýžová kaše - uživatelské recenze a hodnocení

Kaše

Wolfberry jáhlovo-rýžová kaše instantní - bezlepková kaše s jemnou chutí

Wolfberry instantní neochucená jáhlovo-rýžová kaše je lehce stravitelná, rychle a snadno připravená a navíc vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Neochucená jemná a lehká instantní jáhlovo-rýžová kaše je neocenitelným pomocníkem v každé kuchyni. Je lehce stravitelná, během okamžiku připravená a každý si ji může dochutit podle vlastní fantazie. Je vyrobena z bezlepkových surovin. Jáhly jsou jednou z nejhodnotnějších potravin našich předků. Jedná se o vyloupaná zrnka prosa, která jsou bohatá na živiny a neobsahují lepek, tudíž jsou vhodná pro celiaky. Rýže je lehce stravitelná a nepůsobí plynatost, takže je vhodná pro výživu dětí, starších osob a pro lidi se žaludeční, žlučníkovou, nebo pooperační dietou. Pomáhá navíc udržovat stálou hladinu krevního cukru, neobsahuje cholesterol a lepek (gluten), proto je vhodnou potravou pro lidi se zvýšeným cholesterolem a cukrem v krvi a osoby trpící celiakií.

Jáhlovo-rýžová kaše by měla být, vhledem k vysokému obsahu látek podporujících stavbu organismu, častou součástí dětského jídelníčku. Výborně se hodí také pro lidi s nemocnou slinivkou, protože je velmi lehce stravitelná a má vysokou výživovou hodnotu. Jáhly reagují při trávení zásaditě, takže výborně pomáhají i proti překyselení organismu.

Wolfberry jáhlovo-rýžová kaše:

  • jemná a lehká kaše
  • pomáhá při překyselení organismu
  • obsahuje mnoho aminokyselin
  • pro děti, seniory i lidi s náročnými stravovacími požadavky
Hodnocení celkem
4.8 / 5
17 hodnocení
Doporučuje
100 %
17 z 17 uživatelů
Dana Kouřilová   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 31. 1. 2018
Hodnocení celkem:

rychle hotová svačina

Jednoduchá na přípravu, rozmíchá se hezky do hladka, chuťově dobrá.

Markéta Kršková   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 23. 6. 2017
Hodnocení celkem:

výborné

Mám tento výrobek velmi ráda jím je jako kaše na snídani s ovocem už dlouhou dobu.