Wolfberry Kokosové chipsy BIO

Wolfberry Kokosové chipsy BIO - diskuze k produktu

Kokos

Wolfberry kokosové chipsy BIO - přirozeně sladká a voňavá svačinka plná živin

Wolfberry kokosové chipsy v bio a raw kvalitě. Neslazená, nepražená křupavá a voňavá svačinka v té nejvyšší kvalitě. Kokos je tropická palma, která dorůstá do výšky 25 – 35 metrů. Kokosová palma musí růst sedm let, než se na ní objeví poprvé kokosové ořechy, které patří k jedněm z největších semen na světě, a trvá jim celý rok, než dozrají.

Není přesně známo, odkud kokosové palmy pocházejí, ale podle Platona byly známé už v bájné Atlantidě. V sanskrtu, což je jeden z nejstarších jazyků Indie, se kokosovým palmám říká kalpavriksha, což znamená, že se jedná o strom, který plní základní touhy člověka. Těch je 10 a patří k nim místo k bydlení, oblečení, hrnce na vaření, dobré jídlo, ovoce, cukroví, harmonická hudba, šperky, krásné květiny a jasné světlo v noci. A právě všechny tyto lidské potřeby dokáže kokosová palma lidem splnit.

Wolfberry kokosové chipsy jsou krásně křupavé a neuvěřitelně voňavé. Získávají se z jader kokosových ořechů, které se nastrouhají na tenké plátky a poté se nechají šetrně usušit tak, aby v nich zůstala zachována nejen exotická vůně, ale i všechny minerály a vitamíny. 100 g kokosových chipsů totiž obsahuje například čtvrtinu referenční hodnoty příjmu draslíku a téměř třetinu referenční hodnoty příjmu fosforu, což jsou důležité látky pro stavbu lidského těla.

Chipsy se výborně hodí k přímé konzumaci jako originální zdravá svačinka, ale i do müsli, jogurtů, ovocných salátů nebo k ochucení různých exotických jídel a dezertů. Zajisté je oceníte i při zdobení zákusků a dortů.

Wolfberry kokosové chipsy bio v bodech:

  • šetrně zpracované kokosové chipsy
  • obsahují mnohé vitamíny i minerály
  • všestranné použití při výrobě dezertů, snídaní či k přímé konzumaci
Hodnocení celkem
4.8 / 5
63 hodnocení
Doporučuje
100 %
63 z 63 uživatelů

Hodnocení

Neznám nic lepšího než kokosové chipsy!

Přínosná recenze?

SUPER

Moc jsem si je oblíbila. Super cena!

Přínosná recenze?

Mňam!

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších kokosů za supr cenu!

Není ,,vysušený´´ jako většina, co koupíte v normálních obchodech. Navíc pořádný balení za moc fajn cenu. :)

Přínosná recenze?

Je jich vela?

Přínosná recenze?

Kokosové chipsy

Chipsy si dávám do ovesné kaše nebo na palačinky a jsou vynikající. Cena je vyšší, ale používám jich vždy jen menší množství (bohatě mi stačí, takže to není, že bych se upejpala :) ) a balíček mi vydrží delší dobu :)

Přínosná recenze?

kam se hrabe bohemia chips

dobrá chuťovka

Přínosná recenze?

Krásně křupavé

Výborné jsou v müsli s jogurtem.

Přínosná recenze?

Jiny kokos ne :3

Absolutne uzasny :)

Přínosná recenze?