Wolfberry Panenský kokosový olej BIO

Wolfberry Panenský kokosový olej BIO - diskuze k produktu

Kokosový olej

Wolfberry BIO panenský kokosový olej - výborný zdroj živin

Po sběru se kokosové ořechy oloupou a kopra zevnitř se na jemno strouhá. Vznikne jemná drť, která se následně zahřeje na maximálně 42°C proto, aby se z ní odpařila veškerá voda. Z této hmoty se pak metodou lisováním za studena získává kokosový olej prvotřídní kvality.

Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že do teploty okolo 25°C se jedná o bílou, v závislosti na teplotě více či méně pevnou hmotu. Po překročení této teploty olej přechází do tekutého stavu.

Wolfberry panenský kokosový olej má jemnou chuť i vůni specifickou pro kokos. Jeho unikátnost spočívá v tom, že přestože obsahuje téměř 86% nasycených mastných kyselin, tyto se v těle zpracovávají přímo na energii a nikoliv do tukových zásob.

Wolfberry Panenský kokosový olej BIO v bodech:

  • za studena lisovaný panenský kokosový olej
  • z ekologického zemědělství
  • nerafinovaný, nebělený
  • s širokým spektrem využití
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
Jaromír Boleslav
před rokem

Dodrý den, nechtěli by jste přidat možnost noční režim (černé pozadí místo bílého)? ,když to tady člověk projíždí večer tak to je celkem nepříjemné na oči po delší době. :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jaromíre, děkujeme za tip, popřemýšlíme nad tím :) Zatím mohu doporučit jen posílit oči např.: https://aktin.cz/scitec-nutrition-lutein ;-) Hezký den.