Wolfberry Pohankové vločky BIO

Wolfberry Pohankové vločky BIO - diskuze k produktu

Müsli a lupínky

Wolfberry pohankové vločky BIO - přirozeně bezlepková, tělu prospěšná a lehce stravitelná potravina

Wolfberry pohankové vločky jsou vyrobeny v bio kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Lehce stravitelná, nutričně hodnotná a přirozeně bezlepková potravina.
Pohanka bývá často mylně přiřazována k obilovinám, přestože patří do čeledi rdesnovitých. Je to dáno tím, že má podobně moučná zrna jako obilí, ale na rozdíl od nich neobsahuje lepek, takže je to vynikající potravina pro osoby trpící celiakií. V současné době dochází pro její vysoké nutriční a dietetické hodnoty k obrovskému boomu v jejím pěstování.

Pohanka se u nás od pradávna těší velké oblibě. Pohankové vločky, stejně jako celá zrna, jsou dobrým zdrojem vlákniny, která má schopnost vázat vodu. Pohanka je důležitá především proto, že obsahuje rutin, který má prokazatelně příznivý vliv na celý cévní systém.

Pohankové vločky se vyrábějí ze zrn pohanky, které jsou napařovány a šetrně lisovány na výšku okolo 0,5 mm a následně sušeny. Napařování pohankových zrn je velmi důležité proto, že se pak zrna při lisování nerozpadávají. Pohankové vločky obsahují mimo rutinu, který posiluje kardiovaskulární systém, i celou řadu vitamínů a minerálů. Za zmínku určitě stojí fosfor, kterého 100 g pohankových vloček obsahují více jak 50% referenční hodnoty příjmu, dále hořčík s více jak 60% a niacin s téměř 50% referenční hodnoty příjmu. Wolfberry pohankové vločky jsou vyrobeny z pohanky pěstované v BIO kvalitě. Výborně se hodí jako základní surovina pro přípravu pohankové kaše nebo jako zavářka do polévek. V kombinaci se sušeným ovocem, různými ořechy, semeny a případně i medem z pohankových vloček uděláte i perfektní müsli, které skvěle chutná s bílým jogurtem.

Wolfberry pohankové vločky bio v bodech:

  • přináší pro tělo mnoho benefitů v podobě minerálů a vitamínů
  • všestranné využití ve zdravé kuchyni
  • obsahují rutin, který napomáhá zdravým cévám
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Gabriela Velebová
před 3 lety

Budou ještě k dispozici?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, ještě dnes by měly dorazit. Hezký den.

Nikola Velebová
před 3 lety

Kdy budou prosím dostupné?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, ve čtvrtek naskladníme. Hezký den.