Wolfberry Žitné vločky BIO

Wolfberry Žitné vločky BIO - uživatelské recenze a hodnocení

Müsli a lupínky

Wolfberry žitné vločky BIO - perfektní zdroj vlákniny a minerálů v podobě vloček z žita

Wolfberry žitné vločky jsou dobrým zdrojem vlákniny a minerálů. Jsou vyrobeny v bio kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Žito a potraviny vyrobené z něj se řadí od pradávna k nejdůležitějším složkám lidské stravy. Žitné vločky, stejně jako celá zrna, jsou výborným zdrojem vlákniny, která má schopnost vázat vodu. Žitná vláknina přispívá k normální funkci střev.

Žitné vločky se vyrábí tak, že se žitná zrna navlhčí v páře a následně lisují. Žitné vločky jsou svým složením podobné pšeničným vločkám, obsahují však více bílkovin a vlákniny. Žitné vločky obsahují celou řadu vitamínů a stopových prvků. Za zmínku stojí především draslík, kterého 100 g vloček obsahuje 25% z referenční hodnoty příjmu, nebo fosfor, kterého stejné množství obsahuje více než 50% referenční hodnoty příjmu.

Wolfberry žitné vločky jsou vyrobeny ze žita pěstovaného v bio kvalitě. Výborně se hodí jako zavářka do polévek, jako základní surovina pak pro přípravu žitné kaše. V kombinaci s různými ořechy, semeny, sušeným ovocem, případně i medem z nich uděláte i výborné müsli, které skvěle chutná s bílým jogurtem.

Wolfberry žitné vločky bio v bodech:

  • napomáhají správnému vyprazdňování
  • přináší pro tělo mnoho benefitů v podobě minerálů a vitamínů
  • všestranné využití ve zdravé kuchyni
Hodnocení celkem
4.6 / 5
16 hodnocení
Doporučuje
94 %
15 z 16 uživatelů
Markéta Kršková   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 23. 6. 2017
Hodnocení celkem:

prostě vločky

jsou mnohem tvrdší než normální, ale zase jsou i mnohem zdravější. Za mě ok produkt.

Bára Smrčková   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 14. 3. 2017
Hodnocení celkem:

miluji zitne vlocky!

Protoze v kamennych obchodech nejsou zitne vlocky až tak casto k sehnani,talze jsem byla rada, ze se daji sehnat.Jsou super, nemam co vytknout!Snad jen ze by mohlo byt I vetsi baleni :).