Zalij.To Snídaňová kaše s proteinem

4,1
181 hodnocení

Super!

Na to, že ovesne kase nemusím, tak tohle je chuťová bomba!

1

Top kaše

Výborná Kase jak s vodou tak mlékem. Vřele doporučuji

super

Je to skvělá náhrada klasické ovesné kaše. Hodí se, když nestíhám, nebo mám zkrátka chuť na změnu. Čoko koko je podle mě nejlepší.

Skvělá snídaně

Pro ty co mají rádi čistá složení a ne tolik výrazné a přeslazené příchutě, běžně prodávaných instantních kaší, jsou tyto kaše MUST HAVE ! Stačí přihodit ovoce, ořechové máslo a je to :) pro větší dávku bílkovin je super promíchat hotovou kaši s řeckým jogurtem :)

Ujde

Miluju Matchu, takže jsem kaši chtěla ochutnat. Ale nic úžasného to nebylo.

Dobré

Spokojenost, dobrá snídaně..

Nic moc

Tato kaše byla bohužel zklamání. Příchuť jablko/skořice byla z těchto dvou lepší ale i tak stála za nic. Ale pokud někdo čeká od těchto kaší jen zahnání hladu bez toho aniž by si pochutnal, tak je to ta správná volba, jelikož kaše fakt zasytí.

Není kaše jako kaše..

Zalij.To jsou kaše, které neurazí, pokud člověk spěchá a má po ránu málo času. Trochu mi vadí ten chuťový "ocásek", který kaše má. Při spěchu, nebo na cesty, volba dobrá, ale během normálního režimu bych po ní asi znovu nesáhla.

Jahoda a malina

Za mě nic moc. Nepřišla jsem tomu na chuť, zkusím přidat do pečení, snad bude lepší.

Rychlá bašta

Takovou kaši jsem dlouho hledala 😊 Rychlá snídaně, svačina nebo dobrota na zahnání mlsné. Míchám si ji ještě s aktin ovesnými vločkami. Jinak je skvěle variabilní. Brzy budu objednávat další 👌 A chutná i manželovi 🙏