Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Popostrčte vaše blízké k zdravějšímu životnímu stylu a nadělte jim dárkový poukaz, za který si u nás budou moci navybírat podle svého gusta – od proteinu až po cvičební gumy. Poukaz vám zašleme ihned po přijetí platby v pdf formátu A4, který si budete moci vytisknout na jakékoliv tiskárně.

Vaše kontaktní údaje

Na tento e-mail vám odešleme odkaz ke stažení poukazu ve formátu PDF.

Například: Jakubovi k narozeninám. Věnování není povinné a může mít max. 40 znaků.

Platební metoda

Abychom vám mohli nabídnout dárkový poukaz téměř ihned po vašem objednání, rozhodli jsme se umožnit nákup pouze pomocí platební karty skrze platební bránu GPwebpay.

Podmínky využití

  1. Platnost poukazu je 1 rok od jeho zakoupení. Datum platnosti je uvedeno přímo na poukazu. Platnost poukazu nelze prodloužit.
  2. Kód poukazu je unikátní a lze jej použít na jednu objednávku. Tato objednávka musí být vyšší nebo rovna hodnotě poukazu, jinak poukaz nelze uplatnit.
  3. Poukaz se nevztahuje na případné poplatky za dopravu.
  4. Poukaz lze uplatnit pouze na nákup on-line a to jeho zadáním na adrese aktin.cz/poukaz. Aktuálně nelze poukaz uplatnit na našich prodejnách.
  5. Poukaz není možné zpětně proplatit nebo vyměnit za jiný poukaz. Při vrácení zboží je vytvořen nový poukaz s adekvátní hodnotou rovnající se vrácenému zboží.

Pokud vás napadají ještě další dotazy, kontaktujte nás na telefonu +420 608 274 646 , rádi vám je zodpovíme.

Ukázka poukazu

Dárkový poukaz
Jakubovi k narozeninám
500 Kč
Kód pro uplatnění poukazu:
SAMPLE1234

Kód poukazu lze uplatit na adrese:
https://aktin.cz/poukaz
Zde se také dozvíte podmínky uplatnění.

Poukaz je platný do: 11. 8. 2021