4,2
56 hodnocení

Budoucnost v proteinech?

Je vidět, že lidé stojící za českou značkou Prom-IN sledují aktuální studie, čtou zahraniční fóra a vědí co dělají. Produkt Pentha Pro mě ihned od uvedení na trh oslovil. Nejedná se o klasický protein, který všichni známe, byť působí stejně. Je to proteinový koktejl skládajícího se z 5 druhů různých zdrojů rychlejších a pomalejších bílkovin. V tomto vidím veliké plus a skutečně bude asi pravda, že tělo efektivněji a postupněji využije tuto dávku bílkovin než klasické rychlé bílkoviny. Konzistence je hustší oproti běžnému proteinu a mohu říci, že mám i lehce pocit nasycení po vypití. Koupil jsem rovnou velké balení Irské čokolády, protože mám s Prom-In zkušenosti z Hydra a CFMka. Jenže tohle je jiné, zajímavé a porovnával bych neporovnatelné. Nemohu říci, že mi nechutná, ale zároveň si musím zvykat na jinou konzistenci i chuť než jsme zvyklí z klasického proteinu. Pravdou ovšem je, že na klasický protein se těším rozhodně o něco víc. Ono asi nebude úplně jednoduché skloubit 5 druhů bílkovin a ochutit je tak, aby to bylo lahodné, takže někomu nemusí pentha pro vyhovovat vůbec. Mimochodem, já cítím příchuť Whisky v té irské čokoládě :-)

Přínosná recenze?

Služení super, chuť průměr

Skočice je velice jemná, lehce skořicová a krémová, je cítit trošku "písková" struktura. Není přeslazená. Mně osobně poměrně chutná a vyhovuje. Mohla by být maličko více cítit ta skořice :) Čokoládová příchuť je opravdu velmi nevýrazná, čokoládu skoro necítím, není téměř vůbec sladká. Protein má skvělé složení a určitě ho ocení ti, kteří nemusí sladké proteiny.

Přínosná recenze?

Vyborny

Kvalitni viceslozkovy protein bez zbytecneho pridaneho cukru za uzasnou cenu

Přínosná recenze?

Kvalita za dobrou cenu

Chuťově mi vyhovují žádné problemi navíc kvalitní složení

Přínosná recenze?

Test chuti

Za mě super, měl jsem jen jednu porci, ale chuť super. Jak borůvkový šejk. Pravda že jsem to dal do bezlaktózového 1,5% mléka. Rozpustnost 4/5. Tohle bych si vychutnal i jako snídani nebo svačinu :-) zkusím další příchutě.

Přínosná recenze?

veľmi dobrý

Skořice by mohla byť viac škoricová, aspoň osobne som očakávala, že bude výraznejšia. Inak žiadne pachute, ani sklamanie. Pre mňa kúpa tejto značky viac-menej zárukou, že chuť mi sadne a nebudem cítiť, žiadne "umeliny". Trošku zle sa rozpúšťa, čo sa mi u žiadneho produktu od Prom-In zatiaľ nestalo, neviem, či to mám pripísať tomu, že ide o viaczložkový proteín a chce to dlhšie pretrepávať výrobok v shakeri..

Přínosná recenze?

Prom-IN Pentha

Zatím mám borůvku a kvalita je opravdu dobrá. Zastoupení více proteinů s různým časem trávení, navíc nijak zbytečně nenavyšované zastoupení ostatních nutritientů je opravdu skvěle odvedenou prací tuzemského výrobce. Snad jediný zápor, trochu mě zklamala nevýrazná a poměrně chemická chuť borůvky. Člověk si také musí zvyknout na takovou práškovitou chuť.

Přínosná recenze?

Pentha skořice vede!

Myslim, že pro začátečníky/normální cvičence, pentha krásně plní svůj účel.. Pro chuť dávám méně vody. Skořice.. pro mě nejlepší příchuť proteinu, co jsem kdy měl.. Čoko/kokos.. tady nic extra, průměrná čokoláda s kousky kokosu..

Přínosná recenze?

Skvělý protein

Čoko-kokos za mě super na pití, jsou tam kousky kokosu :)

Přínosná recenze?

Super

Za mě super, je o dost hutnější než jiné proteiny, které jsem měla. A hlavně sladký, pokud jde o čokoládu :D

Přínosná recenze?