4,1
90 hodnocení

Budoucnost v proteinech? – Je vidět, že lidé stojící za českou značkou Prom-IN sledují aktuální studie, čtou zahraniční fóra a vědí co dělají. Produkt Pentha Pro mě ihned od uvedení na trh oslovil. Nejedná se o klasický protein, který všichni známe, byť působí stejně. Je to proteinový koktejl skládajícího se z 5 druhů různých zdrojů rychlejších a pomalejších bílkovin. V tomto vidím veliké plus a skutečně bude asi pravda, že tělo efektivněji a postupněji využije tuto dávku bílkovin než klasické rychlé bílkoviny. Konzistence je hustší oproti běžnému proteinu a mohu říci, že mám i lehce pocit nasycení po vypití. Koupil jsem rovnou velké balení Irské čokolády, protože mám s Prom-In zkušenosti z Hydra a CFMka. Jenže tohle je jiné, zajímavé a porovnával bych neporovnatelné. Nemohu říci, že mi nechutná, ale zároveň si musím zvykat na jinou konzistenci i chuť než jsme zvyklí z klasického proteinu. Pravdou ovšem je, že na klasický protein se těším rozhodně o něco víc. Ono asi nebude úplně jednoduché skloubit 5 druhů bílkovin a ochutit je tak, aby to bylo lahodné, takže někomu nemusí pentha pro vyhovovat vůbec. Mimochodem, já cítím příchuť Whisky v té irské čokoládě :-)

5

Služení super, chuť průměr – Skočice je velice jemná, lehce skořicová a krémová, je cítit trošku "písková" struktura. Není přeslazená. Mně osobně poměrně chutná a vyhovuje. Mohla by být maličko více cítit ta skořice :) Čokoládová příchuť je opravdu velmi nevýrazná, čokoládu skoro necítím, není téměř vůbec sladká. Protein má skvělé složení a určitě ho ocení ti, kteří nemusí sladké proteiny.

1

Nejlepší příchuť borůvka a čokoláda. Méně sladké proti ostatním proteinům, krémová konzistence.

Kvalita těchto proteinů je určitě ukázková, ale příchuť skořice mi nechutnala. Skořici jsem necítila a na mě málo sladká.

zvláštní chuť

Láska na první ochutnání! Moc moc dobrý, moc moc povedený. Kupuju znovu, čokoláda kokos je úplná bomba a Borůvka je taky moc dobrá.

Irská čokoláda je poněkud slabší stejně jako borůvka se svou "písčitou" strukturou. Nejradši mám čokoládu/kokos.

Prom-IN ne – Věřím tomu, že je protein kvalitní, ale já jsem měla problém ho vůbec spolknout. Textura "veganská", pískovitá. Určitě nedoporučuji.

Ok – Sladší, ale v mlíce chutná dobře.

Kvalita! – Tento protein mi doporučil kamarád a to hlavně díky jeho kvalitě, kde najdeme rovnou 5 zdrojů kvalitních bílkovin. Chuť není tak sladká a konzistence je opravdu trochu "hustější", než klasický syrovátkový. Každopádně není vůbec špatný! :) Já si hrozně oblíbila skořici a vanilku! <3