4,2
83 hodnocení

Budoucnost v proteinech?

Je vidět, že lidé stojící za českou značkou Prom-IN sledují aktuální studie, čtou zahraniční fóra a vědí co dělají. Produkt Pentha Pro mě ihned od uvedení na trh oslovil. Nejedná se o klasický protein, který všichni známe, byť působí stejně. Je to proteinový koktejl skládajícího se z 5 druhů různých zdrojů rychlejších a pomalejších bílkovin. V tomto vidím veliké plus a skutečně bude asi pravda, že tělo efektivněji a postupněji využije tuto dávku bílkovin než klasické rychlé bílkoviny. Konzistence je hustší oproti běžnému proteinu a mohu říci, že mám i lehce pocit nasycení po vypití. Koupil jsem rovnou velké balení Irské čokolády, protože mám s Prom-In zkušenosti z Hydra a CFMka. Jenže tohle je jiné, zajímavé a porovnával bych neporovnatelné. Nemohu říci, že mi nechutná, ale zároveň si musím zvykat na jinou konzistenci i chuť než jsme zvyklí z klasického proteinu. Pravdou ovšem je, že na klasický protein se těším rozhodně o něco víc. Ono asi nebude úplně jednoduché skloubit 5 druhů bílkovin a ochutit je tak, aby to bylo lahodné, takže někomu nemusí pentha pro vyhovovat vůbec. Mimochodem, já cítím příchuť Whisky v té irské čokoládě :-)

5

Služení super, chuť průměr

Skočice je velice jemná, lehce skořicová a krémová, je cítit trošku "písková" struktura. Není přeslazená. Mně osobně poměrně chutná a vyhovuje. Mohla by být maličko více cítit ta skořice :) Čokoládová příchuť je opravdu velmi nevýrazná, čokoládu skoro necítím, není téměř vůbec sladká. Protein má skvělé složení a určitě ho ocení ti, kteří nemusí sladké proteiny.

1

Prom-IN ne

Věřím tomu, že je protein kvalitní, ale já jsem měla problém ho vůbec spolknout. Textura "veganská", pískovitá. Určitě nedoporučuji.

Ok

Sladší, ale v mlíce chutná dobře.

Kvalita!

Tento protein mi doporučil kamarád a to hlavně díky jeho kvalitě, kde najdeme rovnou 5 zdrojů kvalitních bílkovin. Chuť není tak sladká a konzistence je opravdu trochu "hustější", než klasický syrovátkový. Každopádně není vůbec špatný! :) Já si hrozně oblíbila skořici a vanilku! <3

Super protein

Není tolik sladký, takže je to příjemná změna. Navíc má skvělou konzistenci, stejně jako ostatní proteiny od Prom-INu :)

Top protein

Maálo sladký, hustá a krémová konzistence. Dá se pít dlouhodobě. Je to fajn změna oproti přeslazeným proteinům.

Vynikající a nejlepší

Zakoupila jsem více druhů různých značek proteinů a tento vyhrává ve všem. Skvělá chuť.

Super

Chuťově výrazný a méně sladký. Což není vůbec na škodu. Za mě naprosto top co se do složení týče. Chybu s ním rozhodně neuděláte ať už začínáte nebo jste pokročilí cvičenec.

Protein

Velmi ráda zkouším nové různí přichutě proteinů. Zkusila jsem skořici a vůbec jsem tam teda necítila ždnou chuť ničeho a už vůbec ne skořice. Protein jsem si dala do kaše, kterou mi ji vůbec neovoněl, neosladil, ani neochutil. Nevím zda to je tedy příhutí, či protienem, ale už si tuhle příchuť určitě nezakoupím.