Proteinové tyčinky

Pokud zrovna nestíháme, proteinové tyčinky můžeme vnímat jako zcela plnohodnotnou náhradu svačiny nebo menšího jídla. Díky vysokému obsahu bílkovin navíc velmi dobře zasytí. Většina z nich obsahuje i ceněnou vlákninu.

Řazení

Proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky (protein bars) jsou stále více oblíbenou pochoutkou řady fitness nadšenců a příznivců aktivního životního stylu. Nezáleží na tom, zda je vaším cílem zhubnout, nebo nabrat svalovou hmotu, proteinová tyčinka je vždy vhodnou volbou. Díky vysokému obsahu bílkovin výborně zasytí a s přehledem tedy v průběhu dne nahradí svačinu nebo menší jídlo.

Proteinová tyčinka pomůže doplnit denní porci bílkovin, zažene hlad a navíc dodá potřebnou energii a to kdykoliv během dne. Proteinových tyčinek je na trhu nepřeberné množství a díky své neustále se zvyšující popularitě je do svého sortimentu zařazuje stále více výrobců. Zdaleka ne všechny však splňují to, co slibují a čím se prezentují. V některých případech tyčinky nedisponují deklarovaným obsahem bílkovin, nebo jsou jejich součástí nevhodné a pro někoho dokonce nebezpečné ingredience. Z těchto důvodů je třeba být při jejich výběru maximálně obezřetný a vždy si nejprve prostudovat složení a nutriční hodnoty, které jsou uvedeny na obalu proteinové tyčinky.

Pokud si chcete být jisti kvalitou a nechcete se nechat při výběru napálit, můžete se nechat inspirovat produkty, které vám nabízí Aktin. Díky velkému množství recenzí si navíc ověříte, že je vámi zvolená proteinová tyčinka opravdu kvalitní a mohou vám pomoci také při výběru příchuti. Mezi nejprodávanější a zároveň i nejoblíbenější proteinové tyčinky patří Protein Bar od společnosti Barebells. V nabídce je několik zajímavých příchutí a součástí každé tyčinky je poctivá dávka kvalitních bílkovin. Velice oblíbené jsou také ručně vyráběné proteinové tyčinky od českého výrobce Passion Bar. V nabídce značky je Low Carb Bar, Whey Protein Bar, Vegan Low Carb a Vegan Protein Bar. Díky rozsáhlé nabídce příchutí si svou oblíbenou tyčinku najde jistě každý. Kvalitní a velmi vyhledávanou proteinovou tyčinkou je The Protein Bar od společnosti Bodylab. Lahodná chuť, měkká a vláčná struktura a pořádná dávka bílkovin jsou hlavními lákadly této vytříbené tyčinky. Pokud chcete mít při výběru proteinové tyčinky k dispozici opravdu širokou škálu nabízených příchutí, skvělou volbou jsou Carb Killa Protein Bar od společnosti Grenade, Excelent Protein Bar od české značky Nutrend, Exclusive Protein Bar výrobce Amix, nebo například Protein Bar od společnosti Quest Nutrition. Všechny tyto značky nabízejí mimo klasických a všemi známých příchutí také některé nevšední a netradiční příchutě. Pro toho, kdo rád poznává zajímavé chutě a chce vyzkoušet něco zcela nového, jsou naprosto ideální. Mimo jiné lze vyzdvihnout také kvalitní proteinové tyčinky Pure Bar od české značky Prom-IN, obsahují pouze prémiové zdroje bílkovin, kvalitní tuky a mají minimum sacharidů. Nově je také k dostání velmi kvalitní tyčinka Aktin Protein Bar prozatím ve třech příchutích. Složení je vskutku špičkové a chuť také.

Nabídka proteinových tyčinek je velice rozsáhlá, a proto nelze zmínit úplně všechny. Jedná se tedy o výčet těch nejoblíbenějších a zákazníky nejvyhledávanějších produktů. V nabídce jsou však mnohé další a neméně zajímavé tyčinky, které stojí za to ochutnat.

Pokud jste ztraceni v obrovském množství nabízených proteinových tyčinek, nechte se inspirovat a okuste některou z výše jmenovaných. Určitě nebudete zklamaní a navíc si třeba najdete svého nového favorita.