– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokos s mléčnou čokoládou 55 g
2429
Hodnocení 4.8/5, 2429 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Borůvkový cheesecake 55 g
1789
Hodnocení 4.7/5, 1789 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Choco bueno s křupinkami 55 g
1785
Hodnocení 4.6/5, 1785 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-9 %
Taste Them All Pack
– ochutnej všechny čokoládou zalité best-selling trouble bary s měkkým korpusem
567 Kč
Původní cena: 624 Kč
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídy se slaným karamelem 55 g
2616
Hodnocení 4.7/5, 2616 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Pistácie 55 g
859
Hodnocení 4.7/5, 859 recenzí
69 Kč
(125,45 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Lískooříškový krém s mléčnou čokoládou 55 g
2203
Hodnocení 4.7/5, 2203 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
Vilgain Kuřecí prsa
– velké kusy libového masa, z ověřených chovů, bez konzervantů
Se solí a pepřem 100 g
1928
Hodnocení 4.9/5, 1928 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× šťavnaté mango 500 ml
548
Hodnocení 4.6/5, 548 recenzí
432 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Dvojitá čokoláda s krémem 55 g
1186
Hodnocení 4.7/5, 1186 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Šťavnaté mango 500 ml
548
Hodnocení 4.6/5, 548 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
-15 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Olivový olej ve spreji BIO
– za studena lisovaný, extra panenský olej na vaření
200 ml
1230
Hodnocení 5.0/5, 1230 recenzí
159 Kč
Původní cena: 189 Kč
(79,50 Kč / 100 ml)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Kakao 330 ml
869
Hodnocení 4.7/5, 869 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokosovo-mandlový krém 55 g
1794
Hodnocení 4.7/5, 1794 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídové máslo & malinový džem 55 g
779
Hodnocení 4.7/5, 779 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 350 g
2375
Hodnocení 4.8/5, 2375 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Ghí ve spreji s avokádovým olejem
– přepuštěné máslo s avokádovým olejem ve spreji, bez laktózy, s praktickým dávkovačem
200 ml
1331
Hodnocení 4.9/5, 1331 recenzí
179 Kč
(89,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Vanilka se slaným karamelem 55 g
576
Hodnocení 4.7/5, 576 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Bezinka 500 ml
324
Hodnocení 4.5/5, 324 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
-5 %
Drink Them All
– ochutnej naše mléčné proteinové nápoje, 33 g bílkovin na balení, s nízkým obsahem laktózy
342 Kč
Původní cena: 362 Kč
Vilgain Tuňák ve vlastní šťávě
– ručně zpracovaný, super šťavnatý a z udržitelného rybolovu
120 g
1787
Hodnocení 4.8/5, 1787 recenzí
59 Kč
(49,17 Kč / 100 g)
Vilgain Avokádový olej ve spreji
– z výběrové odrůdy Hass z Keni, s praktickým dávkovačem
200 ml
1738
Hodnocení 5.0/5, 1738 recenzí
159 Kč
(79,50 Kč / 100 ml)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Vanilka 330 ml
1006
Hodnocení 4.7/5, 1006 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka s citronem 500 ml
418
Hodnocení 4.5/5, 418 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Karamelové latté 330 ml
929
Hodnocení 4.8/5, 929 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
-12 %
Oleje a omáčka ve spreji
– výhodné balení olejů a omáčky ve sprejích, snadné dávkování, z prémiových ingrediencí
708 Kč
Původní cena: 805 Kč
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× mandarinka s citronem 500 ml
418
Hodnocení 4.5/5, 418 recenzí
432 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Kokosový krém 330 ml
833
Hodnocení 4.8/5, 833 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
Vilgain Trouble Protein Bar
– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Čokošík s arašídovým máslem 55 g
1224
Hodnocení 4.6/5, 1224 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Ultimátní čokoláda 400 g
930
Hodnocení 4.8/5, 930 recenzí
249 Kč
(62,25 Kč / 100 g)
Vilgain Filety z lososa ve vlastní šťávě
– z norského pobřeží, bohatý na omega-3, vysoký obsah bílkovin
170 g
865
Hodnocení 4.6/5, 865 recenzí
75 Kč
(44,12 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Mandle s malinovým džemem 30 g
679
Hodnocení 4.3/5, 679 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Jahoda 330 ml
409
Hodnocení 4.6/5, 409 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
-2 %
Akce týdne
Vilgain Kečup bez přidaného cukru
– pouze ze 7 přírodních ingrediencí, tradiční řemeslná výroba, měkká struktura, bez konzervantů
310 g
528
Hodnocení 4.8/5, 528 recenzí
44 Kč
Původní cena: 45 Kč
(14,19 Kč / 100 g)
-20 %
Akce týdne
Vilgain Kuřecí prsa
– velké kusy libového masa, z ověřených chovů, bez konzervantů
Se solí a pepřem 300 g (3 x 100 g)
1928
Hodnocení 4.9/5, 1928 recenzí
159 Kč
Původní cena: 199 Kč
(53 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Kakao 330 ml
233
Hodnocení 4.8/5, 233 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Třešeň 500 ml
133
Hodnocení 4.7/5, 133 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Granola
– vločky a ořechy zapečené do velkých křupavých clusterů, obohacené o mléčné proteinové křupinky, jednoduchá svačinka i základ pro výživnou snídani
Křupavá skořice 350 g
868
Hodnocení 4.7/5, 868 recenzí
239 Kč
(68,29 Kč / 100 g)
Vilgain Minutové ovesné vločky bezlepkové
– ultra krémové celozrnné vločky z Finska, připravené do minuty
500 g
856
Hodnocení 4.9/5, 856 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Kakao s arašídovým máslem 30 g
673
Hodnocení 4.2/5, 673 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Trhané hovězí
– křehké a šťavnaté kousky zavařeného masa v jemné marinádě, z trávou krmenných mladých býčků plemene Limousine
Sůl a pepř 250 g
568
Hodnocení 4.8/5, 568 recenzí
169 Kč
(67,60 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 1 000 g
2375
Hodnocení 4.8/5, 2375 recenzí
249 Kč
(24,90 Kč / 100 g)
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
Cibule se sýrem 60 g
149
Hodnocení 4.7/5, 149 recenzí
49 Kč
(81,67 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Arašídové máslo v bílé čokoládě 39 g (3 x 13 g)
1021
Hodnocení 4.2/5, 1021 recenzí
39 Kč
Původní cena: 49 Kč
(100 Kč / 100 g)
-8 %
Pulled Beef Trio
– 3 varianty křehkého zavařeného masa z trávou krmených mladých býčků plemene Limousine v jemné marinádě
930 Kč
Původní cena: 1 014 Kč
-14 %
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
12× Cibule se sýrem 60 g
149
Hodnocení 4.7/5, 149 recenzí
504 Kč
Původní cena: 588 Kč
(70 Kč / 100 g)
Vilgain Hořčice
– plnotučná, bez chemické konzervace, z neodtučněných semínek
350 g
834
Hodnocení 4.9/5, 834 recenzí
39 Kč
(11,14 Kč / 100 g)
Vilgain Chia semínka
– chia semínka z Paraguaye bohatá na omega-3
250 g
916
Hodnocení 5.0/5, 916 recenzí
65 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Kokos s čokoládou 400 g
371
Hodnocení 4.8/5, 371 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Čekankový sirup
– přírodní sladidlo s vlákninou a bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry
350 g
1249
Hodnocení 4.8/5, 1249 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Cookie BIO
– měkká a vláčná struktura, vysoký obsah vlákniny, praktický snack do kapsy
Čokoláda s lískovými ořechy 40 g
580
Hodnocení 4.5/5, 580 recenzí
35 Kč
(87,50 Kč / 100 g)
Vilgain Mini Cookies BIO
– ovesné sušenky plné oříšků a čokolády bez lepku
Kešu, čokoláda a vlašské ořechy 100 g
798
Hodnocení 4.6/5, 798 recenzí
69 Kč
(69 Kč / 100 g)
Vilgain Flavour Drops
– sladidlo přírodního původu ze stévie, bez kalorií, barviv a umělých aromat, nezvyšuje krevní cukr
Vanilka 50 ml
680
Hodnocení 4.6/5, 680 recenzí
169 Kč
(338 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Mug Cake Mix
– nadýchaná a vláčná struktura, 20 g bílkovin na porci, kvalitní bílkoviny s postupným uvolňováním
Čokoládové brownie 420 g
442
Hodnocení 4.8/5, 442 recenzí
299 Kč
(71,19 Kč / 100 g)
Vilgain Čokopecičky
– kvalitní čokoláda z jižní ameriky, vysoký obsah kakaa, bez umělých aromat a leštících látek
Hořká čokoláda 250 g
899
Hodnocení 5.0/5, 899 recenzí
299 Kč
(119,60 Kč / 100 g)
Vilgain Sladká kukuřice BIO
– kukuřice v plechovce z italských farem, v BPA NI FREE plechovce
160 g
189
Hodnocení 4.9/5, 189 recenzí
35 Kč
(21,88 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Nut Spread
– 100% přírodní ořechové máslo s grass-fed proteinem
Lískooříškový krém s čokoládou 350 g
2419
Hodnocení 4.8/5, 2419 recenzí
299 Kč
(85,43 Kč / 100 g)
Vilgain Rýžové nudle
– bezlepkové rýžové nudle typu tagliatelle, jemná struktura, hotové za 2 minuty
Ø 1 mm 240 g
244
Hodnocení 4.9/5, 244 recenzí
55 Kč
(22,92 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Kávovo-oříškové máslo 39 g (3 x 13 g)
395
Hodnocení 4.5/5, 395 recenzí
39 Kč
Původní cena: 49 Kč
(100 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO
– měkký snack plněný tekutou náplní, posypaný ořechy, prémiové BIO složení, kombinace rýžového a hrachového proteinu
Pistácie 45 g (3 x 15 g)
264
Hodnocení 4.5/5, 264 recenzí
44 Kč
Původní cena: 55 Kč
(97,78 Kč / 100 g)
Články
Lyofilizované ovoce: dobrý snack, nebo náhrada čerstvého?
Zjistěte, co je lyofilizace, jak se liší od klasického sušení a proč si ovoce sušené mrazem zachovává chuť, barvu i živiny.
Funkční potraviny: Co to je, a proč je zařadit do jídelníčku?
Slyšeli jste už o funkčních potravinách? Pro vaše zdraví jsou výhodné v tom, že kromě nutrientů obsahují i další látky s pozitivním vlivem na nejrůznější tělesné systémy. Dokonce se vsadíme, že některé z nich jsou běžnou součástí vašeho jídeníčku.
Whole foods: co to je a jak působí na vaše zdraví?
Možná jste už slyšeli, že základ vašeho jídelníčku by měly tvořit tzv. whole foods. O jaké potraviny se ale konkrétně jedná? A znamená to, že žádné potraviny vyráběné vyšším stupněm zpracování nemají ve zdravém stravování místo? Dozvíte se v novém článku.
20 tipů na zdravé a výživné svačiny do práce i do školy
Je dobré být připravený na zahnání hladu rychlou svačinou, který nás přepadne ve škole nebo v práci. A co si s sebou můžete vzít? Pojďme na to!
Jak jíst správně aneb zásady zdravého stravování
S pojmem "zdravé stravování" jste se již jistě někdy setkali – co si pod ním ale představit a jak ho nejlépe převést do praxe? Poradí vám dnešní článek.
Potravinová pyramida: návod na cestě za zdravějším jídelníčkem
Potravinová pyramida je grafickým zpracováním oficiálních výživových doporučení, která mají sloužit především k podpoře zdraví obyvatelstva. V České republice se však můžete setkat s několika typy – jak je tedy rozlišit a s jakými doporučeními se můžete setkat v zahraničí?
10 jednoduchých tipů pro zdravý jídelníček
Nejste spokojeni se svým aktuálním jídelníčkem? Není třeba zoufat. Ačkoli se jedná o velmi individuální téma, vytvořili jsme přehled 10 základních tipů a triků, díky kterým lze snadno dojít k fyzické i psychické pohodě.
Týdenní vzorový jídelníček na hubnutí pro ženy na 1800 kcal
Ne každý má to štěstí, že si může veškerá jídla nachystat v průběhu dne. Pokud máte na oběd jen pár minut, a často jej tak řešíte někde v rychlém občerstvení, máme pro vás řešení v podobě krabiček. Pomocí krabičkování můžete i pohodlně a jednoduše hubnout.
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.