– pro přípravu domácích mini pizz či tacos, pouze 4 přírodní suroviny
200 g (8 x 25 g)
2042
Hodnocení 4.9/5, 2042 recenzí
49 Kč
(24,50 Kč / 100 g)
Vilgain Těsto na pizzu
– pro přípravu domácí italské pizzy, pouze 5 přírodních ingrediencí
280 g (2 x 140 g)
5359
Hodnocení 4.8/5, 5359 recenzí
55 Kč
(19,64 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× šťavnaté mango 500 ml
548
Hodnocení 4.6/5, 548 recenzí
432 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Minutové ovesné vločky
– celozrnné vločky z Finska pro tu nejnadýchanější kaši za minutu
500 g
6255
Hodnocení 4.9/5, 6255 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 g)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Šťavnaté mango 500 ml
548
Hodnocení 4.6/5, 548 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
-15 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Olivový olej ve spreji BIO
– za studena lisovaný, extra panenský olej na vaření
200 ml
1230
Hodnocení 5.0/5, 1230 recenzí
159 Kč
Původní cena: 189 Kč
(79,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 350 g
2374
Hodnocení 4.8/5, 2374 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Avokádový olej ve spreji
– z výběrové odrůdy Hass z Keni, s praktickým dávkovačem
200 ml
1738
Hodnocení 5.0/5, 1738 recenzí
159 Kč
(79,50 Kč / 100 ml)
Vilgain Minutová tortilla BIO
– celozrnná italská tortilla pouze ze 6 surovin hotová za minutu
225 g (3 ks)
1896
Hodnocení 4.5/5, 1896 recenzí
55 Kč
(24,44 Kč / 100 g)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Bezinka 500 ml
324
Hodnocení 4.5/5, 324 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Celozrnný Tousťák
– 100% přírodní, nadýchaný, celozrnný toustový chléb, pouze 7 ingrediencí
370 g
1246
Hodnocení 4.8/5, 1246 recenzí
85 Kč
(22,97 Kč / 100 g)
Vilgain Minutový wrap
– nadýchaný, z italské pekárny a pouze z 5 ingrediencí
300 g (3 ks)
2171
Hodnocení 4.6/5, 2171 recenzí
55 Kč
(18,33 Kč / 100 g)
-26 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Mandarinka s citronem 500 ml
418
Hodnocení 4.5/5, 418 recenzí
36 Kč
Původní cena: 49 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
12× mandarinka s citronem 500 ml
418
Hodnocení 4.5/5, 418 recenzí
432 Kč
(7,20 Kč / 100 ml)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Ultimátní čokoláda 400 g
930
Hodnocení 4.8/5, 930 recenzí
249 Kč
(62,25 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Mandle s malinovým džemem 30 g
679
Hodnocení 4.3/5, 679 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
-2 %
Akce týdne
Vilgain Kečup bez přidaného cukru
– pouze ze 7 přírodních ingrediencí, tradiční řemeslná výroba, měkká struktura, bez konzervantů
310 g
528
Hodnocení 4.8/5, 528 recenzí
44 Kč
Původní cena: 45 Kč
(14,19 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Třešeň 500 ml
133
Hodnocení 4.7/5, 133 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
Vilgain Minutové ovesné vločky bezlepkové
– ultra krémové celozrnné vločky z Finska, připravené do minuty
500 g
856
Hodnocení 4.9/5, 856 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Kakao s arašídovým máslem 30 g
673
Hodnocení 4.2/5, 673 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Arašídové máslo BIO
– 100% z jemně vzduchem pražených arašídů a soli
Jemné arašídy 1 000 g
2374
Hodnocení 4.8/5, 2374 recenzí
249 Kč
(24,90 Kč / 100 g)
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
Cibule se sýrem 60 g
149
Hodnocení 4.7/5, 149 recenzí
49 Kč
(81,67 Kč / 100 g)
Vilgain Celozrnný tousťák BIO
– toustový chléb ze 7 přírodních ingrediencí původem z Itálie, tradiční řemeslná výroba, měkká struktura, bez konzervantů
400 g
248
Hodnocení 4.9/5, 248 recenzí
89 Kč
(22,25 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Arašídové máslo v bílé čokoládě 39 g (3 x 13 g)
1021
Hodnocení 4.2/5, 1021 recenzí
39 Kč
Původní cena: 49 Kč
(100 Kč / 100 g)
-14 %
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
12× Cibule se sýrem 60 g
149
Hodnocení 4.7/5, 149 recenzí
504 Kč
Původní cena: 588 Kč
(70 Kč / 100 g)
Vilgain Chia semínka
– chia semínka z Paraguaye bohatá na omega-3
250 g
916
Hodnocení 5.0/5, 916 recenzí
65 Kč
(26 Kč / 100 g)
Vilgain Granola
– pečené vločky a ořechy ve velkých křupavých clusterech, ruční zpracování v malých šaržích pro maximální čerstvost
Kokos s čokoládou 400 g
371
Hodnocení 4.8/5, 371 recenzí
219 Kč
(54,75 Kč / 100 g)
Vilgain Čekankový sirup
– přírodní sladidlo s vlákninou a bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry
350 g
1249
Hodnocení 4.8/5, 1249 recenzí
109 Kč
(31,14 Kč / 100 g)
Vilgain Energy Cookie BIO
– měkká a vláčná struktura, vysoký obsah vlákniny, praktický snack do kapsy
Čokoláda s lískovými ořechy 40 g
580
Hodnocení 4.5/5, 580 recenzí
35 Kč
(87,50 Kč / 100 g)
Vilgain Flavour Drops
– sladidlo přírodního původu ze stévie, bez kalorií, barviv a umělých aromat, nezvyšuje krevní cukr
Vanilka 50 ml
680
Hodnocení 4.6/5, 680 recenzí
169 Kč
(338 Kč / 100 ml)
Vilgain Rýžové nudle
– bezlepkové rýžové nudle typu tagliatelle, jemná struktura, hotové za 2 minuty
Ø 1 mm 240 g
244
Hodnocení 4.9/5, 244 recenzí
55 Kč
(22,92 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Kávovo-oříškové máslo 39 g (3 x 13 g)
395
Hodnocení 4.5/5, 395 recenzí
39 Kč
Původní cena: 49 Kč
(100 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO
– měkký snack plněný tekutou náplní, posypaný ořechy, prémiové BIO složení, kombinace rýžového a hrachového proteinu
Pistácie 45 g (3 x 15 g)
264
Hodnocení 4.5/5, 264 recenzí
44 Kč
Původní cena: 55 Kč
(97,78 Kč / 100 g)
Vilgain Kečup bez přidaného cukru
– pouze ze 7 přírodních ingrediencí, tradiční řemeslná výroba, měkká struktura, bez konzervantů
470 g
528
Hodnocení 4.8/5, 528 recenzí
69 Kč
(14,68 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Pistácie solené 39 g (3 x 13 g)
97
Hodnocení 4.5/5, 97 recenzí
59 Kč
(151,28 Kč / 100 g)
Vilgain Electrolyte Drink
– nápoj s elektrolyty, kokosovou vodou, bez rafinovaného cukru, slazeno steviol-glykosidy ze stévie
Grapefruit 500 ml
101
Hodnocení 4.4/5, 101 recenzí
49 Kč
(9,80 Kč / 100 ml)
-15 %
Akce týdne
Vilgain Edamame BIO
– mladé sójové boby s vysokým obsahem bílkovin, připravené k okamžité konzumaci, rychlé obohacení každého jídla
200 g
42
Hodnocení 4.7/5, 42 recenzí
38 Kč
Původní cena: 45 Kč
(19 Kč / 100 g)
Vilgain Kypřící prášek BIO
– bezfosfátový prášek z vinného kamene pro zdravější pečení
150 g
488
Hodnocení 4.9/5, 488 recenzí
69 Kč
(46 Kč / 100 g)
Vilgain Hořčice
– plnotučná, bez chemické konzervace, z neodtučněných semínek
350 g
833
Hodnocení 4.9/5, 833 recenzí
39 Kč
(11,14 Kč / 100 g)
Vilgain Javorový sirup BIO
– 100% přírodní sladidlo z Kanady s karamelovou chutí
250 ml
574
Hodnocení 5.0/5, 574 recenzí
179 Kč
(71,60 Kč / 100 ml)
Vilgain Mandlová mouka extra jemná
– extra jemná mouka z blanšírovaných mandlí
500 g
268
Hodnocení 4.9/5, 268 recenzí
199 Kč
(39,80 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Arašídové máslo 39 g (3 x 13 g)
1657
Hodnocení 4.5/5, 1657 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Lískooříškové máslo 39 g (3 x 13 g)
1087
Hodnocení 4.5/5, 1087 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Kokos 50 g (2 x 25 g)
603
Hodnocení 4.3/5, 603 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Pita chléb
– jemná a nadýchaná textura, ruční zpracování, bez konzervantů
170 g (2 x 85 g)
565
Hodnocení 4.6/5, 565 recenzí
39 Kč
(22,94 Kč / 100 g)
Vilgain Oat Sticks BIO
– křupavé tyčinky bohaté na vlákninu, 100 % přírodní ingredience, bez rafinovaných rostlinných olejů
Mořská sůl 50 g
325
Hodnocení 4.7/5, 325 recenzí
25 Kč
(50 Kč / 100 g)
Vilgain Vegan Sugo BIO
– omáčka ze šťavnatých italských rajčat, s extra panenským olivovým olejem
S bazalkou 180 g
574
Hodnocení 4.9/5, 574 recenzí
69 Kč
(38,33 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Jahoda 320 g
724
Hodnocení 4.8/5, 724 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Nut Butter Cups BIO
– košíček plný krémové náplně, bez konzervantů, z ingrediencí ekologického zemědělství
Kokos 39 g (3 x 13 g)
573
Hodnocení 4.5/5, 573 recenzí
49 Kč
(125,64 Kč / 100 g)
Vilgain Čekankový sirup
– přírodní sladidlo s vlákninou a bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně vyskytující se cukry
700 g
1249
Hodnocení 4.8/5, 1249 recenzí
189 Kč
(27 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Malina 320 g
644
Hodnocení 4.8/5, 644 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
-20 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO
– měkký snack plněný tekutou náplní, posypaný ořechy, prémiové BIO složení, kombinace rýžového a hrachového proteinu
Kakao 45 g (3 x 15 g)
166
Hodnocení 4.5/5, 166 recenzí
44 Kč
Původní cena: 55 Kč
(97,78 Kč / 100 g)
Vilgain Minutová ovesná kaše
– super krémová, vysoký obsah vlákniny, 100% přírodní chuť
Čokoláda 400 g
143
Hodnocení 4.8/5, 143 recenzí
169 Kč
(42,25 Kč / 100 g)
Vilgain Rýžové nudle
– bezlepkové rýžové nudle typu tagliatelle, jemná struktura, hotové za 2 minuty
Ø 3 mm 240 g
244
Hodnocení 4.9/5, 244 recenzí
55 Kč
(22,92 Kč / 100 g)
Vilgain Prebiotic Topping
– hustý přírodní topping, s vysokým obsahem vlákniny, bez barviv a umělých sladidel
Lesní ovoce 320 g
230
Hodnocení 4.8/5, 230 recenzí
179 Kč
(55,94 Kč / 100 g)
Vilgain Minutová rýžová kaše BIO
– instantní, krémová konzistence, k přípravě rychlé a lehké snídaně, bez cukru
1 000 g
1001
Hodnocení 4.6/5, 1001 recenzí
199 Kč
(19,90 Kč / 100 g)
Vilgain Kukuřičné proteinové chipsy BIO
– pomalu pečené kukuřičné chipsy na extra panenském olivovém oleji, zdroj rostlinných bílkovin, bez lepku a bez laktózy
BBQ 60 g
137
Hodnocení 4.8/5, 137 recenzí
49 Kč
(81,67 Kč / 100 g)
Vilgain Jablečné chipsy
– sušené ultra křupavé plátky, z prémiových jablek, bez smažení, bez siřičitanů
Skořice 30 g
191
Hodnocení 4.8/5, 191 recenzí
35 Kč
(116,67 Kč / 100 g)
Vilgain Fruit Stripes
– 100% z českého a slovenského ovoce, bez přidaného cukru a konzervantů, 200 g ovoce na 20 g výrobku
Jablko & malina 20 g
215
Hodnocení 4.7/5, 215 recenzí
30 Kč
(150 Kč / 100 g)
Vilgain Směs Italského koření BIO
– spojení aromatických bylinek ze středomoří, ideální na pizzu či těstoviny, bez konzervantů
45 g
92
Hodnocení 4.9/5, 92 recenzí
79 Kč
(175,56 Kč / 100 g)
Články
Lyofilizované ovoce: dobrý snack, nebo náhrada čerstvého?
Zjistěte, co je lyofilizace, jak se liší od klasického sušení a proč si ovoce sušené mrazem zachovává chuť, barvu i živiny.
Funkční potraviny: Co to je, a proč je zařadit do jídelníčku?
Slyšeli jste už o funkčních potravinách? Pro vaše zdraví jsou výhodné v tom, že kromě nutrientů obsahují i další látky s pozitivním vlivem na nejrůznější tělesné systémy. Dokonce se vsadíme, že některé z nich jsou běžnou součástí vašeho jídeníčku.
Whole foods: co to je a jak působí na vaše zdraví?
Možná jste už slyšeli, že základ vašeho jídelníčku by měly tvořit tzv. whole foods. O jaké potraviny se ale konkrétně jedná? A znamená to, že žádné potraviny vyráběné vyšším stupněm zpracování nemají ve zdravém stravování místo? Dozvíte se v novém článku.
20 tipů na zdravé a výživné svačiny do práce i do školy
Je dobré být připravený na zahnání hladu rychlou svačinou, který nás přepadne ve škole nebo v práci. A co si s sebou můžete vzít? Pojďme na to!
Jak jíst správně aneb zásady zdravého stravování
S pojmem "zdravé stravování" jste se již jistě někdy setkali – co si pod ním ale představit a jak ho nejlépe převést do praxe? Poradí vám dnešní článek.
Potravinová pyramida: návod na cestě za zdravějším jídelníčkem
Potravinová pyramida je grafickým zpracováním oficiálních výživových doporučení, která mají sloužit především k podpoře zdraví obyvatelstva. V České republice se však můžete setkat s několika typy – jak je tedy rozlišit a s jakými doporučeními se můžete setkat v zahraničí?
10 jednoduchých tipů pro zdravý jídelníček
Nejste spokojeni se svým aktuálním jídelníčkem? Není třeba zoufat. Ačkoli se jedná o velmi individuální téma, vytvořili jsme přehled 10 základních tipů a triků, díky kterým lze snadno dojít k fyzické i psychické pohodě.
Týdenní vzorový jídelníček na hubnutí pro ženy na 1800 kcal
Ne každý má to štěstí, že si může veškerá jídla nachystat v průběhu dne. Pokud máte na oběd jen pár minut, a často jej tak řešíte někde v rychlém občerstvení, máme pro vás řešení v podobě krabiček. Pomocí krabičkování můžete i pohodlně a jednoduše hubnout.
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.