– z mléka novozélandských krav krmených trávou, bez lecitinů, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Čokoládové brownie 1 000 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Grass-fed Whey Protein 73
– z mléka novozélandských krav krmených trávou, bez lecitinů, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Bourbon vanilka 1 000 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Grass-fed Whey Protein 73
– z mléka novozélandských krav krmených trávou, bez lecitinů, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Jahoda 1 000 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Trouble Protein Bar
– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokos s mléčnou čokoládou 55 g
2429
Hodnocení 4.8/5, 2429 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Borůvkový cheesecake 55 g
1789
Hodnocení 4.7/5, 1789 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Choco bueno s křupinkami 55 g
1785
Hodnocení 4.6/5, 1785 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
-9 %
Taste Them All Pack
– ochutnej všechny čokoládou zalité best-selling trouble bary s měkkým korpusem
567 Kč
Původní cena: 624 Kč
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídy se slaným karamelem 55 g
2616
Hodnocení 4.7/5, 2616 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Pistácie 55 g
859
Hodnocení 4.7/5, 859 recenzí
69 Kč
(125,45 Kč / 100 g)
-29 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Lískooříškový krém s mléčnou čokoládou 55 g
2203
Hodnocení 4.7/5, 2203 recenzí
46 Kč
Původní cena: 65 Kč
(83,64 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Dvojitá čokoláda s krémem 55 g
1186
Hodnocení 4.7/5, 1186 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Novinka
Vilgain Grass-fed Whey Protein 73
– z mléka novozélandských krav krmených trávou, bez lecitinů, hutná, plná chuť, ultrafiltrovaný
Bez příchutě 1 000 g
1
Hodnocení 1.0/5, 1 recenze
899 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Kakao 330 ml
869
Hodnocení 4.7/5, 869 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Kokosovo-mandlový krém 55 g
1794
Hodnocení 4.7/5, 1794 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Arašídové máslo & malinový džem 55 g
779
Hodnocení 4.7/5, 779 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
Vilgain Double Trouble Protein Bar
– dvouvrstvá tyčinka zalitá čokoládou, 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Vanilka se slaným karamelem 55 g
576
Hodnocení 4.7/5, 576 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
-5 %
Drink Them All
– ochutnej naše mléčné proteinové nápoje, 33 g bílkovin na balení, s nízkým obsahem laktózy
342 Kč
Původní cena: 362 Kč
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Vanilka 330 ml
1006
Hodnocení 4.7/5, 1006 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Karamelové latté 330 ml
929
Hodnocení 4.8/5, 929 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Kokosový krém 330 ml
833
Hodnocení 4.8/5, 833 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
Vilgain Trouble Protein Bar
– krémová proteinová tyčinka, s 29 % kvalitních bílkovin, bez konzervantů a barviv
Čokošík s arašídovým máslem 55 g
1224
Hodnocení 4.6/5, 1224 recenzí
65 Kč
(118,18 Kč / 100 g)
-10 %
do 29.9.
Akce týdne
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Jahoda 330 ml
409
Hodnocení 4.6/5, 409 recenzí
58 Kč
Původní cena: 65 Kč
(17,58 Kč / 100 ml)
-10 %
do 30.9.
Akce týdne
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 1 000 g
3177
Hodnocení 4.6/5, 3177 recenzí
899 Kč
Původní cena: 999 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Iced Coffee
– osvěžující nápoj s 33g mléčných bílkovin, káva Robusta s oříškovým profilem, bez laktózy a konzervantů
Kakao 330 ml
233
Hodnocení 4.8/5, 233 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Energy Ball BIO
– BIO ovocné kuličky s náplní, vysoký obsah vlákniny, vegan a gluten-free
Kakao s arašídovým máslem 30 g
673
Hodnocení 4.2/5, 673 recenzí
37 Kč
(123,33 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Milkshake
– mléčný proteinový nápoj s krémovou chutí, 33 g bílkovin na porci, s nízkým obsahem laktózy
Krémové matcha latte 330 ml
105
Hodnocení 4.2/5, 105 recenzí
65 Kč
(19,70 Kč / 100 ml)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Kokos 50 g (2 x 25 g)
603
Hodnocení 4.3/5, 603 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Kolagen komplex
– tři značkové zdroje kolagenu, osvěžující příchuť, s biotinem pro udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky, doplněk stravy
Hruška a broskev 300 g
300
Hodnocení 4.4/5, 300 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 30 g
2010
Hodnocení 4.4/5, 2010 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
-10 %
do 30.9.
Akce týdne
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 1 000 g
2010
Hodnocení 4.4/5, 2010 recenzí
899 Kč
Původní cena: 999 Kč
(89,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 30 g
3177
Hodnocení 4.6/5, 3177 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Pistácie 30 g
496
Hodnocení 4.3/5, 496 recenzí
59 Kč
(196,67 Kč / 100 g)
Vilgain Whey Protein
– ultrafiltrovaný metodou CFM za nízkých teplot, vysoký obsah bílkovin a BCAA, slazený steviol-glykosidy
Čokoláda 1 000 g
428
Hodnocení 4.6/5, 428 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Pink grapefruit 500 g
593
Hodnocení 4.4/5, 593 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
-20 % SALE20
Vilgain Clear Whey Isolate
– se svěží ovocnou chutí, slazen steviol-glykosidy, s více než 84 % bílkovin
Lemon ice tea 500 g
174
Hodnocení 4.6/5, 174 recenzí
849 Kč
(169,80 Kč / 100 g)
Vilgain Hovězí jerky BIO
– poctivá porce bílkovin z kvalitního českého masa bez konzervantů a aromat
Mořská sůl 50 g
442
Hodnocení 4.7/5, 442 recenzí
139 Kč
(278 Kč / 100 g)
Vilgain Sušené vaječné bílky
– 100 % sušená vejce, 81 % bílkovin na 100 g, bez GMO, bez dalších aditiv
500 g
164
Hodnocení 4.5/5, 164 recenzí
459 Kč
(91,80 Kč / 100 g)
Vilgain 87% Protein na pečení
– syrovátkový izolát, pro super vláčnou strukturu, nižší obsah laktózy
500 g
395
Hodnocení 4.9/5, 395 recenzí
549 Kč
(109,80 Kč / 100 g)
Vilgain 81% Protein na pečení
– směs mléčných proteinů, pro perfektní výsledky při vaření i pečení
500 g
147
Hodnocení 4.9/5, 147 recenzí
499 Kč
(99,80 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Bar
– 100% rostlinné složení s kvalitním proteinem z fava fazolí
Skořicové latté 50 g
701
Hodnocení 3.9/5, 701 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Joint Support
– pro podporu pohybového aparátu, doplněk stravy
Papája 360 g
189
Hodnocení 4.7/5, 189 recenzí
649 Kč
(180,28 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Energy Bar
– dodá energii a kvalitní bílkoviny, poctivá česká výroba, 100% přírodní ingredience, vyvážený poměr makroživin
Jahoda a goji 40 g
123
Hodnocení 4.5/5, 123 recenzí
39 Kč
(97,50 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Energy Bar
– rychlá energie z datlí, zdroj vlákniny, pouze přírodní suroviny, česká výroba
Kakao a banán 40 g
91
Hodnocení 4.4/5, 91 recenzí
39 Kč
(97,50 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Lískooříškový fondán 50 g (2 x 25 g)
247
Hodnocení 4.2/5, 247 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Plant Protein Mini Cookies BIO
– 22 % rostlinných bílkovin, čokoládová poleva, super měkoučká struktura s náplní
Arašídy se slaným karamelem 50 g (2 x 25 g)
284
Hodnocení 4.2/5, 284 recenzí
49 Kč
(98 Kč / 100 g)
Vilgain Beef Stripe
– proteinový snack s uzenou chutí, z prémiového sušeného hovězího
25 g
166
Hodnocení 4.3/5, 166 recenzí
42 Kč
(168 Kč / 100 g)
Vilgain Greens Mix
– 13 účinných látek včetně 4 superpotravin, Chlorella a spirulina pomáhají podpořit vitalitu a imunitní systém, doplněk stravy
Limonáda 300 g
695
Hodnocení 3.9/5, 695 recenzí
599 Kč
(199,67 Kč / 100 g)
Vilgain Hydrolyzovaný rybí kolagen
– kolagenní peptidy Naticol®, doplněk stravy
Bez příchutě 250 g
55
Hodnocení 4.9/5, 55 recenzí
499 Kč
(199,60 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Broskev 200 g
165
Hodnocení 4.8/5, 165 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Pomeranč 200 g
116
Hodnocení 4.9/5, 116 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-fed Collagen Drink + Vitamin C
– svěží instantní nápoj, s grass-fed kolagenními peptidy, Vitamin C podporuje normální stav pokožky, kostí a chrupavek, doplněk stravy
Mango 200 g
145
Hodnocení 4.8/5, 145 recenzí
279 Kč
(139,50 Kč / 100 g)
Vilgain Protein Cookie
– vláčná sušenka bez lepku plná kvalitních bílkovin a vlákniny
Čokoláda a karamel 80 g
192
Hodnocení 4.6/5, 192 recenzí
65 Kč
(81,25 Kč / 100 g)
Vilgain Sušené steakové proužky BIO
– proužky sušeného masa z prémiových kravských plemen, více než 92 % kvalitního hovězího v každém balení, praktický snack cesty
Mořská sůl 25 g
177
Hodnocení 4.7/5, 177 recenzí
79 Kč
(316 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Bílá čokoláda 900 g
90
Hodnocení 4.5/5, 90 recenzí
999 Kč
(111 Kč / 100 g)
Grass-Fed
Výhodná cena
Akce týdne
Vilgain Grass-Fed Multi Whey Protein
– více než 77 % syrovátkového koncentrátu, izolátu a kaseinu, efektivní ihned po tréninku i při delším nedostatku bílkovin, slazeno stévio-glykosidy
Vanilka 900 g
134
Hodnocení 4.7/5, 134 recenzí
899 Kč
(99,89 Kč / 100 g)
-10 %
do 30.9.
Akce týdne
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Vanilka 2 000 g
3177
Hodnocení 4.6/5, 3177 recenzí
1 664 Kč
Původní cena: 1 849 Kč
(83,20 Kč / 100 g)
-10 %
do 30.9.
Akce týdne
Doprava zdarma
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Čokoláda 2 000 g
2010
Hodnocení 4.4/5, 2010 recenzí
1 664 Kč
Původní cena: 1 849 Kč
(83,20 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Bez příchutě 1 000 g
7085
Hodnocení 4.6/5, 7085 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Jahodový milkshake 1 000 g
1208
Hodnocení 4.4/5, 1208 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Vilgain Grass-Fed Whey Protein
– z mléka krav krmených trávou z udržitelných chovů, slazený steviol-glykosidy, ultrafiltrovaný za nízkých teplot
Skořicová rolka 1 000 g
2319
Hodnocení 4.3/5, 2319 recenzí
999 Kč
(99,90 Kč / 100 g)
Články
Jsou proteinové tyčinky zdravé?
Proteinová tyčinka není vždy zdravá volba. Zjistěte, jak poznat kvalitní proteinovku a na co si dát pozor ve složení, cukru i kaloriích.
Jak vybrat správný protein?
Stále ještě máte zmatek v tom, jaký protein je pro vás vhodný? Vyznat se v této džungli je ale celkem jednoduché a v tomto článku se vše podstatné dozvíte! Po této informační náloži již při výběru toho správného proteinu nesáhnete vedle!
Zpracované potraviny a suplementy ve sportovní výživě: pomáhají, nebo škodí?
Jistě už jste někde zaslechli, že nadměrná konzumace zpracovaných potravin vašemu zdraví zrovna nepomůže. Spousta produktů spadajících do sportovních doplňků stravy však do této kategorie potravin patří – znamená to tedy, že nejsou pro atlety vhodné?
Svalový glykogen: nejcennější zásoba energie pro sportovní výkon
Svalový glykogen je nejzásadnějším zdrojem energie pro sportovní výkon. Jak jej tedy efektivně doplňovat a kteří sportovci potřebují nejvíce glykogenových zásob? Dozvíte se v novém článku.
Jak vybrat vitamíny a minerály a na co si dát extra pozor?
Vybrat kvalitní multivitamin a multiminerál dá pořádně zabrat! Kdo by ze suplementace multivitaminy mohl těžit a jaké skupiny obyvatelstva jsou v ohrožení důležitých vitaminů nebo minerálních látek?
Co jíst a jak suplementovat před tréninkem?
Co bychom měli před tréninkem jíst, když chceme podpořit sportovní výkon? A má vůbec smysl něco jíst, vždyť by nám mohla stačit taková bullet‑proof káva... Nebo je to všechno trochu složitější?
Jak by mělo vypadat perfektní potréninkové jídlo a suplementace?
Stále dokola slýcháme, co by mělo dokonalé potréninkové jídlo obsahovat a stále jsou na to odlišné názory. Dali jsme dohromady vše, co věda ví, a sepsali pro vás kompletní návod na dokonalou potréninkovou výživu a suplementaci!
Základní suplementy na cvičení, které má smysl užívat
Do kterých suplementů se vyplatí investovat, které jsou populární bez příčiny a které jsou naopak vyloženě peníze spláchnuté do záchodové mísy?
Klidně si vezměte cookie 🍪 — pomáhá vám s pohodlnějším nakupováním tím, že udržuje váš košík plný, pamatuje si vaše přihlášení a zajišťuje hladký průběh celé cesty.