Sportovní podprsenky

Produktů: 32
Řazení
:
Výchozí

Bezešvé sportovní podprsenky

Sportovní podprsenka by měla patřit do povinné výbavy každé sportující ženy. Hlavním důvodem, pro její pořízení, je fixace poprsí, která průběh fyzické aktivity usnadní a zpříjemní. Vedle toho přináší také další benefity:

  • zabraňují vzniku otlaků a oděrek,
  • snižují možnost vzniku strií a poklesu poprsí, a
  • snižují zátěž na záda a ramena.

Důležitým parametrem je úroveň opory - nejčastěji se rozlišuje lehká, střední a vysoká opora. Volba opory pak závisí na náročnosti sportovní aktivity a velikosti poprsí. Lehkou oporu uplatníte při józe či posilování, vysokou naopak u velmi dynamických sportů. A z jakých sportovních podprsenek si vybrat?

Vilgain sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky značky Vilgain kladou důraz na přírodní a příjemné materiály a vyznačují se minimalistickým designem. U výroby se využívá tzv. metoda seamless, díky které se minimalizuje množství švů, které tlačí a škrábou, a také množství odpadního materiálu.

  • Cotton Bralette - bavlněná bralette podprsenka je určená jak na sport, tak i na volnočasové nošení. Braletka disponuje nastavitelnými ramínky a poskytuje lehkou až střední oporu.
  • Performance Seamless Bra - pevná sportovní podprsenka je určena pro maximální komfort při jakkoliv náročné aktivitě. Strukturovaná vnitřní strana pomáhá lepší cirkulaci vzduchu.
  • Seamless Ribbed Bra - sportovní podprsenka s vyjímatelnými vycpávkami, které přirozeně tvarují poprsí. Podprsenka je vhodná pro středně intenzivní trénink.
  • Seamless Ribbed Racer Back Bra - sportovní podprsenka s racerback zádovým vykrojením, díky kterému drží podprsenka na svém místě i při náročných aktivitách. Podprsenka má vyjímatelné vycpávky.

Kromě sportovních podprsenek můžeš vyzkoušet také modalové topy, které jsou určené spíše na volnočasové nošení. Vybrat si můžeš buď crop top za krk nebo top na ramínka. Ke všem podprsenkám se skvěle hodí naše legíny nebo kraťasy.