Studenti mají u nás 7% slevu

Chci studentskou slevu

Nabídka je určena pouze pro studenty. Nárokování na slevy probíhá skrze platný studentský průkaz vydaným společností GTS ALIVE, s.r.o. typu ISIC. Kompletní podmínky pro uplatnění slevy naleznete v Obchodních podmínkách.

Energy Bars nadupané pořádnou dávkou energie, abys opět neusnul u učení.

Proteinové tyčinky jako rychlá sváča mezi přednáškami.

Hořčík pro záchranu mozkových buněk po středečním čajovém dýchánku v lokálu.

Často se nás ptáte

 • Jsem student, ale nemám ISIC, mám nárok na slevu?

  Aby mohla být studentská sleva nárokována, je nutné ověření studentského statusu, a k tomu využíváme organizaci ISIC, která tyto studentské průkazy spravuje. Proto není aktuálně možné získat studentskou slevu jinak, než skrze úspěšné ověření průkazu ISIC.

 • Mohu kombinovat studentskou slevu a jiný slevový voucher?

  Bohužel kombinovat tyto dvě slevy aktuálně nelze. Ale můžeš si vždy vybrat, zda chceš uplatnit studentskou slevu nebo raději slevový voucher. Výjimkou je pouze dárkový poukaz, kterých může být v objednávce neomezeně.

 • Musím mít u přebírání zásilky ISIC u sebe?

  Ano, ISIC je třeba mít při přebírání zásilky u sebe, jelikož kurýr nebo obsluha na prodejně může vyžadovat ještě finální ověření.

 • Mohu uplatnit studentskou slevu i na prodejně?

  Aktuálně není možné studentskou slevu využít na nákup přímo na našich prodejnách. Z technických důvodů lze tuto slevu využít pouze na nákup skrze internetový obchod.

 • Platí sleva 7 % i na produkty, které jsou již v akci?

  Studentská sleva se uplatňuje do své maximální výše a tedy se s ostatními slevami nesčítá. V plné výši 7 % se uplatní pouze u produktů, které nejsou zlevněné. U již zlevněných produktů nebo produktů s označením "Výhodná cena" se výše slevy může lišit.